Kasulikud nõuanded

Mängurite toolid ─ 2019. aasta TOP avastus

Suur valik mängurite toole
18.12.2018
mängurite tool laua taga

Tõelised mängufriigid võivad kinnitada, et võiduks on vaja peale osavuse ja kiire arvuti ka kvaliteetset ja mugavat tooli. Sel eesmärgil valmistatakse spetsiaalseid geimer’ite toole, mis on suunatud tõhusamale mängimisele ja paremale enesetundele. Kui sul pole neid veel näha õnnestunud, võib see saada uue aasta avastuseks!

Mängurite toolid: millised on nende eelised?

Mängurite toole võib lõputult ülistada, kuid põhiliselt tuleks rõhutada mõnda nende peamist eelist, mida me ka sel korral ka vaatame.


Ergonoomiline disain. Me kõik teame, et pikk istumine põhjustab sageli tervisehädasid, väga tihti kimbutavad vale kehaasendiga seotud probleemid ja seljavalud. Mängutoolid aitavad neid probleeme vältida, sest toolide disain on läbi mõeldud pisimate üksikasjadeni.

Maksimaalne mugavus. Kui te arvate, et ka tavaline tool on üsna mugav, siis ei ole te veel jõudnud proovida mängurite tooli! Enamikul mudelitel on täiendavad vöökoha- ja peatoed, kuid ka nendeta möödub aeg neis toolides märkamatult – kui osalete pikkadel mänguturniiridel, hindate seda eelist kindlasti.
Kohaldub isiklike vajadustega. Kõrgus, käetoed, seljatugi ─ praktiliselt iga osa saab reguleerida enda järgi. See tagab mugavuse ja universaalsuse, mis on eriti kasulik siis, kui tooli tuleb jagada ka teiste kasutajatega.

Miks soovitatakse mängurite toole kõigile?

Harrastajad või professionaalsed mängurid kulutavad palju tunde virtuaalmaailmas, kuid enamikule meist on arvuti seotud ikkagi tööga. Aga ka pärast seda oleme selja ja kaelaga samamoodi hädas. Pidage meeles, et need arvutimängutoolid sobivad kõigile, kes peavad arvuti taga palju aega veetma – nii lastele kui ka täiskasvanutele on võrdselt vajalik õige kehahoiak ja hea enesetunne.

Millist mängurite tooli vajate teie?

Kui otsustate osta mänguritele kohandatud tooli, peate vaatama mitmeid mudeleid, kuid tegelikult tuleks keskenduda mõnele põhipunktile:

  • Kasutaja omadused. Igal mängurite toolil on teatud kaalupiirangud (mõnel juhul ka kasvupiirangud), nii et peate veenduma, et iga pereliige mahub nendesse mõõtudesse. Need mõõdud on tavaliselt piisavalt suure varuga, kuid teatud ettevaatus tuleks kasuks.
  • Disain. Tõelised mängurite toolid üllatavad erksate värvide ja mängulise kujunduse poolest, kuid sellised lahendused ei pruugi sobida iga sisustusega. On tõenäoline, et teie kodus on inimene, kes selle ka välja ütleb. Sellisel juhul oleks otstarbekas otsida alternatiive ja kohandada mängurite tooli värv mõnevõrra ruumis oleva muu mööbliga.
  • Mõõdud. Selle aspekti tähtsus sõltub toa suurusest: kui ruumi tuleb hoolikalt planeerida, tuleks valida pigem kompaktne mängurite tool, kuid teistel juhtudel ei pea ennast piirama. Võite olla kindel – mõõdud tulevasele mugavusele mõju ei avalda!
  • Rattad. Kui teile on tähtis, et tool ei kriibiks põrandat, valige kummist ratastega mööbel. Plastikrattad (sellised on enamasti väga odavatel toolidel) võivad põhjustada ebamugavust, kuid kui panete tooli alla katte, saate selliseid probleeme vältida.
  • Mängurite tooli hind. Sellise mööbli hind võib erineda mitu korda, seetõttu tasub veenduda, milliseid lisaeeliseid te saate. Kõige kallimad mudelid valmistatakse eriti mugavast, vastupidavast materjalist ja need pakuvad rohkem funktsioone ─ sellise mängurite tooli hind vastab kvaliteedile, kuid otsus tuleb vastu võtta teil. Professionaalsed mängurid on sageli mugavuse nimel valmis kergendama ka rahakotti, teistel juhtudel tuleb aga otsida alternatiive.

Need toolid sobivad suurepäraselt igaühele, kes soovib pikka veeta aega mugavalt arvuti taga. Tutvuge kaup24.ee e-kaupluse valikuga ─ siin leiate erinevaid kampaaniatooteid ja väljamüüke, mille ajal on mängurite toolid tunduvalt odavamad!

Kuidas hindate seda postitust?