Menüü

Ostja juhendid

Mida on vaja teada enne vetsupoti ostmist?Tualetipottide hinnad võivad olla väga erinevad. Kallimate klosetipottide valmistamisel on abiks disainerid, kes loovad stiilseid lahendusi, mis tualettruumile aktsenti annavad. Sellistel toodetel võib olla mitmeid lisafunktsioone nagu mustust hülgav pinnakate, vaikselt sulguv kaas, sensor vee äravoolu nupu asemel. Vali endale meelepärane WC-pott SIIT.

Mida on vaja teada enne WC-poti ostmist?

  1. Milline on vetsupoti äravooluava – kas see asub seinas või põrandas. Kindlasti tuleb enne poodi minekut ära mõõta poti paigaldamiseks mõeldud ala ning teha kindlaks äravoolutoru ühenduse kaugus/kõrgus seinast, samuti põrandast. Üldjuhul on kanalisatsioonitoru äravoolu ühendamiseks juba paigas ning selle asendi muutmine ei ole mõistlik ega ka vajalik. Sobiva poti leiab www.kaup24.ee tootevalikust nii seinale kui põrandale kinnitamiseks.
  2. Et vett kokku hoida, on parim valida pott loputuskasti järgi, millel on kahesüsteemne loputusmehhanism 3/6 l, mis tähendab et vastavalt vajutusele kulub vett suurema või väiksema koguse – 3 või 6 liitrit.
  3. Loputuskastidel on mitu erinevat ühendamisvõimalust (vaata tootekirjeldust)
  4. Soovitatav on valida seinale kinnituva poti puhul sama tootja raam.
  5. Paljudel pottidel ei kuulu komplekti ei kaas ega loputuskast (vaata tootekirjeldusest), kuid neid on võimalik eraldi tellida.

Hea valiku WC-poti kaasi ning kinnitusraame leiad SIIT.

Vannitoa sisustuselemendid asuvad SIIN.

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2018 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.