Kasulikud nõuanded

Kas valida käsi- või elektrilist rinnapumpa?

Vaata kõiki pakkumisi
01.06.2019
imikute kaubad

Imetamine võib põhjustada mõningaid ebamugavusi paljudele emadele - eriti siis, kui olukord on oodatust halvem. Sellistel juhtudel on abiks rinnapump, mida kasutavad ka need emad, kes otsustavad tööle naasta või lihtsalt ei saa ühel või teisel põhjusel kogu päeva koos vastsündinud lapsega veeta.

Rinnapumba põhimõtet on lihtne selgitada - pumba abil kogutakse rinnapiima. Palju keerulisem on valida käsi- ja elektrilise pumba vahel. Sellele küsimusele vastamise lihtsustamiseks on kasulik nende mudelite omadusi võrrelda.


Tõhusus

Elektrilised pumbad võidavad selles küsimuses kindlasti - elektrilise mudeliga ei pea Sa ise midagi tegema. Samas käsipumba kasutamist peetakse sageli üsna keeruliseks ja isegi veidi tüütuks. See on võib olla peamine põhjus, miks elektrilist pumpa soovitatakse rinnaga toitvatele emadele palju sagedamini - mugavus on võrreldamatu.

Lisaks öeldakse sageli, et elektrilise pumba eelised on suuremad, sest see võib aidata piima tootmise juures. Piima pumpamine võrdub kerge massaažiga ning võid pärast sellise mudeli proovimist näha positiivseid tulemusi.

Mugavus reisides

Käsipumpade juures võlub nende lihtsus ja kompaktne suurus. Samuti on need mugavad reisides, kuna ei vaja elektrit ning seetõttu ei pea muretsema, kus ja kuidas seda laadida. Loomulikult on olenemata valitud mudelist vajalik pumba steriliseerimine ja pesemine, kuid reisides on mugavam käsipumpa kasutada.

Müra

Käsipumbad tekitavad palju vähem müra - see funktsioon on eriti meeldiv neile, kes soovivad piima võimalikult vaikselt pumbata. Kui teed seda enamasti kodus, ei tohiks elektrilise pumba müra suuremaid probleeme valmistada. Lisaks parandavad tootjad oma tehnoloogiaid pidevalt ning väga tõenäoliselt töötavad need seadmed peagi täiesti vaikselt. Parima elektrilise pumba valimisel pea meeles, et tasub tutvuda teiste ostjate tagasiside ja hinnangutega - oled üllatunud, kui palju vaikseid mudeleid turul leidub!

Hind

Hinna poolest on odavam muidugi käsipump, kuid ei tasu järelduste tegemisega kiirustada. Lapse toitmine 10 kuu või sarnase perioodi jooksul nõuab jõupingutusi ning kui pump on selle juures abiks, siis tasub oma mugavusse investeerida. Seda enam, et erinevused ei ole nii suured ning hinnad on taskukohased kõigile. Kuid kõik sõltub Sinust endast - kui kasutad rinnapumpa harva, ei ole mõtet kallimat mudelit osta.

Pärast kõigi nende omaduste kaalumist saad hõlpsasti õige valiku teha: kui otsid mugavust, vali elektriline seade ja kui soovid raha säästa, tasub valida manuaalne pump. Need kahte tüüpi rinnapumbad leiad soodsa hinnaga Kaup24.ee e-poest!

Klientidele meeldib see postitus

4.8/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?