Kasulikud nõuanded

Enimsoovitud mänguasjade TOP 5

Vaata kõiki pakkumisi
13.11.2019
kingitused lastele

Kuna suured pühad lähenevad, mõtleme üha enam jõulukinkidele ja küsimus on järgmine: mida lastele jõuludeks kinkida? Kingituste kogus, suurus ja tüüp sõltub perekonna traditsioonidest ja väärtustest. Mõni hindab rohkem materiaalseid väärtusi, teised keskenduvad sugulaste tähelepanule. Kuid pisikesi ootab väike jõuluime ja kui lõbus on jälgida nende reaktsiooni jõuluhommikul, kui nad puu alt ihaldatud kingituse leiavad. Jõulumänguasjad üllatavad väikeseid ja me aitame teil neid valida. Mõnikord tekitab laste soovide täitmine palju peavalu. Otsuse langetamiseks on siin 5 kõige populaarsemat mänguasja.

Frozen (Lumekuninganna ja igavene talv) tooted

Neile, kes otsivad tüdrukutele parimat jõulukinki, vaadake selle multika tegelasi ja mänguasju - eriti kui lapsed on juba nende fännid. Peategelaste nukud, kes äratavad teie kodu maagia ellu, on lastele peaaegu kõige paremaks kingituseks jõuludeks: kui saate teada, millised tegelased teie tütardele kõige rohkem meeldivad, jätate kindlasti neile suurepärase mulje. Samuti väärib märkimist Frozeni mõistatused, kööginurgad ja haridusmängud - vähemalt üks neist kingitustest sobib kindlasti ja rõõmustab teie tütart.


L.O.L. mänguasjad

Erk, eksklusiivne ja interaktiivne - kui arvate, et see on selline jõulukink, mida teie lapsed armastavad, peaksite vaatama L.O.L. mänguasjade valiku poole. Kõik selle kollektsiooni nukud on ilusad, nii et isegi pärast nende mänguasjade jõulupaberist lahti pakkimist huvitab teie last endiselt nuku välimus, oskused ja aksessuaarid. Kuid rõõm ei lõppe pakendiga - hiljem ootavad lapsi haaravad ja fantaasiarikkad mängud, nii et need mänguasjad pole mitte ainult lõbusad, vaid ka kasulikud. Täpselt sellised peaksid olema jõulukingitused lastele!

Bakugan lahinguväli

Poistele erakordset jõulukingitust otsides peaksite kaaluma neile uusima Bakugani mängu kinkimist. See on multikapõhine mäng, mis nõuab lisaks julgusele ka natuke strateegilist mõtlemist. Spetsiaalsete kaartide, võitlusareeni ja lahtikäivate bakugaanidega lähevad lapsed surmavasse lahingusse kurjuse jõudude vastu võitlema. Mäng hõlmab kindlasti kõiki teisi pereliikmeid - sellised jõulukingid lastele on kindlasti oodatud.


Armas Baby Born nukk

Võib öelda, et need nukud on ajatu klassika - selline valik on juba aastaid edetabelite tipus olnud, kui tegemist on parimate lastele mõeldud jõulukinkide ideedega. Te ei tohiks olla üllatunud: interaktiivsed Baby Born nukud ei näe ainult välja, vaid ka käituvad nagu tõelised beebid, nii et teie lapsed saavad uusi sõpru, kelle eest hoolitseda ja kellega koos lõbutseda. Ärge unustage kasulikke lisasid - nendega on mängud veelgi realistlikumad!