Kasulikud nõuanded

Aiamööbli suundumused 2019 aasta suvel

Vaata kõiki pakkumisi
17.04.2019
välimööbel

See on aeg, mil saame televiisorist puhata õdusalt aias või terrassil istudes. Sooja aastaaja mugavaks ja meeldivaks nautimiseks soovitame Teil tutvuda selle suve aiamööbli suundumustega. Kui on plaan lihtsalt osta uus aiamööbel, siis domineerivad moe suundumused aitavad Teil teha õigeid otsuseid!

Segatud materjalid

Selle aasta populaarseid suundumusi ei saa vältida. Põhimõte on väga lihtne: vastupidavad, stabiilsed materjalid (metall, rotang jms) kombineeritakse "pehmete" (gobelään, nahk või muud tüüpi kangad) materjalidega. Need materjalid tagavad mööbli vastupidavuse ja individuaalse mugavuse. Leia erinevate materjalidega võrkkiiged, ripptoolid jm. Kombinatsioonid võivad olla mitmesugused - mida huvitavam on aiamööbli materjal, seda unikaalsema välimusega on Teie aed või terrass. Populaarne valik on täispuidust aiamööbel.


Tugevad värvid

Kui neutraalsetel toonidel on Teie südames eriline koht, on tänavune värvikate ja julgete terrasside idee üks teretulnumaid, nii saate julgemalt testida erksaid toone. Kasutage erksavärvilisi patju, püstitage aiapaviljone ja otsige huvitavate toonidega aiamööbli komplekte, ripptoole, võrkkiikesi või vali hoopis värviliste patjadega aiakiik - valik on väga lai, nii et lõpptulemus sõltub ainult sellest, kui palju võimaldate endal eksperimenteerida.