Kasulikud nõuanded

5 nõuannet stiilse ja ilusa välimööbli valimiseks

Vaata kõiki pakkumisi
09.05.2019
aiamööbel

Aiamööbel on üks silmapaistvamaid detaile kodu väliskeskkonnas, mistõttu pöörame selle valimisele alati suurt tähelepanu. Turul leidub aiamööblit erinevates värvides ja stiilis ning sobiva lahenduse leidmine on sageli keeruline – kui seisad silmitsi samasuguse probleemiga, tasub alljärgnevaid nõuandeid arvesse võtta.  


Pööra tähelepanu valitsevatele trendidele

See on üks lihtsamaid mooduseid kaasaegse välikeskkonna loomiseks - nii ei eksi kunagi. Muidugi peaksid meeles pidama, et trendid muutuvad pidevalt ning neid ei tasu pimesi järgida: kõige parem on rakendada endale sobivaid ideid. Näiteks 2019. aastal soovitatakse kombineerida erinevaid materjale, vältida erksaid värve, keskenduda valgustusele ja otsida lihtsaid, kuid vastupidavaid disainilahendusi - proovi rakendada vähemalt mõnda neist lahendustest.

Võta arvesse kodu üldist välimust

Tõsi, mööbel on märkimisväärne osa hoovist või terrassist, kuid välikeskkonnas on veelgi rohkem detaile ja objekte, mida ei tohiks ignoreerida. Sellisel juhul on oluline otsustada, kas välimööbli komplekt muutub tähelepanu keskmeks või soovid seda juba olemasoleva atmosfääriga siduda- sellest sõltuvad edasised valikud, mis võimaldavad luua ühtse lahenduse.

Katseta värve

Sel aastal on heledad värvid märgatavad nii sise- kui ka välispindadel, mistõttu stiilse keskkonna loomine ilma kergemate värvitoonideta kindlasti ei õnnestu - need lisavad veelgi rohkem elujõudu ja unikaalsust. Siiski, kui eelistad elegantseid ja peeneid lahendusi, jää oma väärtustele truuks: erinevate patjade ja põnevate kaunistustega on alati võimalik viimaseid trende lisada.  

Ära unusta mööbli suurust ja kuju

Võid valida kõige ilusama välitooli või -laua, aga kui need oma suuruse poolest ei sobi, on lõpptulemus kaugel sellest, mida ette kujutasid. Selle vältimiseks on väga oluline hinnata vaba ruumi ja valida mööbel suuruse ja kuju järgi: kui terrass on väike, sobib palju kergem ja kompaktsem mööbel. Jäta massiivsed mudelid neile, kes ei pea ruumi pärast muretsema. 

Ära unusta mugavust

Kui otsid stiilset aiamööblit, võrkkiiku või mõnda muud toodet, küsi endalt, kas see on Sinu jaoks tõesti mugav ja sobib ülejäänud kujundusega. Sinu aed ega terrass ei ole ekspositsioonisaal, seega on oluline keskenduda oma vajadustele ja mõnikord unustada peamised trendid ja nõuanded. Kuid tänapäeval on mugavust ja disaini lihtne kombineerida kaup24.ee e-poes, tule ja veendu selles ise!

Kasulik näpunäide: terrassi äärest niitmiseks tasub valida väike muruniiduk. Väiksema niidukiga jõuad nurkadele lähemale. Niida alati suunas, mis saadab niiduki poolt väljaheidetava muru terrassist eemale.

Pärast neid nõuandeid saad hõlpsasti kujundada stiilse ja kauni sisehoovi. On oluline, et välikeskkond pakuks vaid parimaid emotsioone – siis soovid veelgi rohkem aega väljas veeta!

Kuidas hindate seda postitust?