Kasulikud nõuanded

2019. aasta parimad arvutihiired

Vaata kõiki pakkumisi
23.08.2019
keegi kasutab apple arvutihiirt

Kiired ja täpsed arvutihiired võivad töö tegemise või mängimise tõhuslikkusesse olulise panuse anda – arvutihiired on pidevas arengus, mistõttu ei tasu imestada kui Teie hiir näeb uute mudelite kõrval välja nagu iidne reliikvia. Järgnevalt toome Teieni nimekirja 2019. aastal parimaks hinnatud arvutihiirtest – kui olete parasjagu uue hiire otsingul, siis tasub esmalt tutvuda nende tippmudelitega.

Logitech MX Master 2S

Logitech toodab turul kõige tundlikumaid arvutihiiri ja see mudel on kindlasti üks neist – kui otsite loomingulisteks või täppistegevusteks arvutihiirt, siis hindate seda mudelit kahtlemata kõrgelt. Seadme ergonoomiline disain pakub tõelist kasutusmugavust, traadita ühendus ei piira töölauavabadust ning hiire küljel olevad nupud võimaldavad hõlpsalt akende vahel liikuda – saate neid töövoo kiirendamiseks vastavalt oma vajadustele konfigureerida.

Antud mudeli märkimisväärseks eeliseks on selle reaktiivne kerimisratas, mis võimaldab sirvida dokumente või veebilehti omal kiirusel, sõltuvalt sellest, kui kiiresti hiirt kerite. Arvutihiire ainus negatiivne külg on selle pisut kõrgem hind, kuid paljud eksperdid nõustuvad, et see on hetkel parim toode turul.

Logitech MX Anywhere 2S

See arvutihiir on parim valik neile, kes soovivad olla produktiivsed ja juhtida mitut arvutit korraga – selle mudeli abil saate taolist ülesannet hõlpsasti täita. Logitech hiirel on ka kiirlaadimisfunktsioon, see on võimas, mitmekülgne ja tõhus. Eraldi tuleks välja tuua seadme kompaktne suurus, millel on nii plusse kui miinuseid. Väikestest mõõtmetest on kasu siis, kui Teil on tarvis hiirt pidevalt kaasas kanda, kuid kui Teil juhtuvad olema suuremad käed, ei ole antud arvutihiirt kuigi mugav käsitseda.

SteelSeries Rival 650

Arvutihiirt kiidetakse selle atraktiivse välimuse, täpse sensori, kasutajasõbraliku disaini ja kiire laadimisfunktsiooni tõttu – kriitikud nõustuvad, et SteelSeries on lõpuks välja töötanud oma esimese “must have” arvutihiire. On tõsi, et paljudele ei pruugi meeldida seadme suurem kaal, kuid teadke, et antud mudelil on eemaldatavad servad, mis võimaldavad Teil hiire raskuskese ümber jaotada – kõik sõltub Teie soovidest ja vajadustest.

Apple Magic Mouse 2

Antud mudel on parim valik neile, kes kasutavad Apple'i seadmeid. Pärast hiire proovimist paelub Teid kindlasti seadme eriline multifunktsionaalne tehnoloogia, mis võimaldab Teil toodet žestide abil juhtida – väidetavalt on süsteem suurepäraselt välja töötatud. Tegemist on äärmiselt stiilse arvutihiirega, ent mõned kriitikud on väitnud, et hiir on veidi liialt tundlik – siiski on see rohkem harjumuse kui defekti küsimus.

SteelSeries Rival 710

Pole kindlasti vale öelda, et selle nime all on peidus peaaegu parim mänguhiir, mis lummab kõiki oma seiklushimulisi harrastajaid. Äärmiselt mugav, modulaarne ülitäpse TrueMove 3 sensoriga on see mänguhiir kahtlemata oma hinda väärt – muljetavaldav jõudlus ja hulgaliselt funktsioone korvavad kõik antud mudeli puudused.

Razer DeathAdder Chroma

Sageli öeldakse, et just see Razeri hiir on mängimiseks üks parimaid valikuid, kuid hiire täpsuse ja tundlikkuse tõttu hindavad seadet võrdselt nii disainerid kui ka kõik need, kes täidavad igapäevaselt keerukamaid tööülesandeid. Võite kindlad olla – see ergonoomiline hiir sobitub ideaalselt Teie kätte ning Te ei väsi isegi pärast pikki tunde töötamist (või mängimist). Hiirt on kritiseeritud selle valgustussüsteemi ja tarkvara puudulikkuse tõttu, kuid keegi ei kahtle, et just see arvutihiir väärib oma kohta edetabelis.

Logitech M330 Silent Plus

Nagu nimigi viitab, eristub see arvutihiir teistest eriti vaikse töötamise poolest. Tootjate sõnul on müratase vähenenud umbes 90 protsenti, nii et saate hiirt julgelt kasutada ka magava kaaslase kõrval töötades – vaikset elamust täiustab veelgi sile kerimisratas äärmiselt minimaalse heli saavutamiseks. Oma kompaktse suuruse ja kerge kaalu tõttu saate hiire mugavalt endaga kõikjale kaasa võtta. Tõsi, kriitikud kurdavad nuppude ja Bluetoothi puudumise üle, kuid antud puudused korvab arvutihiire äärmiselt soodne hind.

{$product_list_vertical}

Sel aastal on parimad arvutihiired kohandatud väga erinevatele vajadustele, mistõttu võite kindlad olla, et leiate midagi just enda vajadustest lähtuvalt. Neid ja veel palju teisi hiiremudeleid leiate Kaup24.ee e-poest – tulge tootevalikuga tutvuma!

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2020 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.