Elektritõukeratas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, must

Täpsustused:
Nominaalne võimsus: 300 W
Maksimaalne kasutaja kaal: 100 kg
Ratta läbimõõt: 8.5" (21.6 cm)
Kauba ID: 3796894
42500

HAH hind

67400
-36%
Müüja: Kaup24.ee 4.5
Pakkumised teistelt müüjatelt (1):
49559
Lisa korvi
1590 / kuus

3 14166
Maksa osamaksetena
Sinu linn
KIIRE TARNE

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46)

Reedel, 1. detsembrist

000

Postkontor

Esmaspäeval, 4. detsembrist

149

Kuller

Esmaspäeval, 4. detsembrist

999

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

Esmaspäeval, 4. detsembrist

149

Kuller

Esmaspäeval, 4. detsembrist

999

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Pakkumised teistelt müüjatelt
Neoshop
49559
Müüja: Kaup24.ee 4.5
 • 82% ostjatest soovitaks seda müüjat.
Kaitse Sinu tootele
SOOVITAME

Toote kirjeldus: Elektritõukeratas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, must

"Xiaomi" bränd nihutab jätkuvalt oma võimaluste piire, täiustades pidevalt, pakkudes madalate kuludega kõrget kvaliteeti ja tõhusust. Elektriline tõukeratas "Pro 2" on suure kandevõime ja kaasaegse kompaktse disainiga. Seda on lihtne käsitseda ja selle kergesti kokkupandav disain muudab selle transportimise äärmiselt lihtsaks. Mitmekülgsus, kvaliteet, liikumisvabadus, kompaktsus – me kõik hindame igapäevaelus mugavust.

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, juodasElektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, juodas

"Xiaomi Mi Pro 2" elektriline tõukeratas kaalub vaid 14,2 kg. See on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumisulamist, mis, kuigi väga tugev, on madala tihedusega, mis tähendab, et teil ei teki probleeme, kui otsustate selle sõiduki endaga kaasa võtta. Kasulik on teada, et selline mudel peab vastu kuni 100 kilogrammi kaaluvatele juhtidele. Elektriline tõukeratas "Xiaomi Mi Scooter Pro 2" üllatab kõiki oma tõhususega. Sõiduk eristub oma jõudluse poolest, mistõttu ei valmista see pikemal reisil pettumust ja kutsub uutele väljakutsetele. Ühe laadimisega saab sõita kuni 45 km. Tänu 600 W mootorile suudate ületada 20% kallakuid ja arendada kiirust kuni 25 km/h. Olenevalt olukorrast saate valida ühe kolmest kiiruse seadistusest. Kui sul on tööle kiire, vali sportimisrežiim (0-25 km/h), rahulikuks maastiku ja suurepärase ilma nautimiseks sobib jalakäija režiim (0-5 km/h) ning muudel juhtudel saab valida tavarežiimi (0-20 km/h). "Xiaomi Pro 2" on iseloomulik lihtne juhtimine, mistõttu režiimide vahel vahetamine ei tekita lisaprobleeme – saate rolleri kiirust hõlpsalt kohandada vastavalt keskkonnatingimustele.

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, juodas internetu

Ettevõte hoolitses selle eest, et "Xiaomi Mi Scooter Pro 2" elektritõukeratas oleks mugav ja hõlpsasti juhitav. Kõigepealt tuleks tähelepanu juhtida multifunktsionaalsele ekraanile, mis näitab korraga 8 reaalajas näitu. Näete oma kiirust, valitud sõidurežiimi, aku laetuse taset, luku olekut ja muud põhiteavet. Tõukeratas on varustatud pikendatud käepidemetega, mis on valmistatud spetsiaalsest termoplastsest materjalist. Saate neist veelgi mugavamalt kinni hoida – tänu sellele on sõit nii lõbusam kui ka tõhusam. "Xiaomi Pro 2" on varustatud 8,5-tolliste rehvidega, mis tagavad mugavuse ja lasevad unustada tee ebatasasused. Rehvid on plahvatuskindlad, nende tugevust ja torkekindlust on täiustatud, nii et tunnete end kindlalt mitte ainult asfaltteel sõites - teid ootavad ees mitte vähem turvalised ja lõbusad reisid kruusal, murul ja võib-olla isegi mudal.

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, juodas kainaElektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, juodas kaina

Isegi kui tuleb sõita pimedas, tagab hea nähtavuse 2W esituli, mida on pimestamise vältimiseks uuendatud. Sellele lisandub suur ja särav integreeritud helkuriga tagatuli – need leiate ka sõiduki esi- ja külgedelt, nii et saate ilma täiendava pingutuseta nähtavaks jääda.

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, juodas pirktiElektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, juodas pirktiElektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, juodas pirkti

Üldised parameetrid:

 • Kaubamärk: "Xiaomi";
 • Värv: Must;
 • Tüüp: elektriline tõukeratas;
 • Soovitatav vanus: 16-50 aastat;
 • Soovitatav kõrgus: 120-200 cm;
 • Maksimaalne kaal: 100 kg;
 • Konstruktsioon: alumiinium;
 • Kokkupandav vaid 3 sekundiga;
 • Kaal: 14,2 kg;
 • Mõõtmed (püsti): 113 x 43 x 118 cm;
 • Mõõtmed (kokkupanduna): 113 x 43 x 49 cm;
 • Maksimaalne kiirus: 25 km/h;
 • Mootori võimsus: 300 W;
 • Maksimaalne kalle: umbes 12º;
 • Plaadi kõrgus: umbes 87,5 mm;
 • IP54 - mustuse-, tolmu- ja pritsmekindel;
 • Aku mahutavus: 12800 mAh;
 • Aku mahutavus: 45 km;
 • Laadimisvõimsus: 71 W;
 • Laadija sisendpinge: 100-240 V~, 50/60 Hz;
 • Akupinge piirväärtus: 42 V;
 • Laadimisaeg: umbes 5 tundi;
 • Intelligentne energiajuhtimine: lühisekaitse, ülevoolukaitse, kahekordne ülelaadimise/puhastamise kaitse, temperatuurikindlus;
 • Energiakulu: 1,1 kWh 100 km kohta;
 • Pidurdamine: regeneratiivne pidurdamine + ketaspidurdamine;
 • Rehvid: täispuhutav kummi;
 • Esituled: ekstra heledad 1,1 W - 6 m ulatus;
 • Tagatuled: LED;
 • Toiteindikaatorid: 4 LED-indikaatorit;
 • Indikaatorrežiim: toitenupu all. Valge: normaalne režiim, roheline: energiasäästurežiim;
 • LED-ekraan; "Xiaomi Mi Home" rakendus (Android ja iOS);
 • Ühendus: Bluetooth v4.1 BLE;
 • Ühildub "Android 4.3" või "iOS 9.0";
 • Pakendi sisu: 1 x "Xiaomi Mi" elektriline tõukeratas "Pro 2", must, 1 x toiteadapter, 1 x mutrivõti, 1 x rehvipumba otsik, 4 x kuuskantkruvi.

Saate osta "Elektrilise tõukeratta Xiaomi Mi Scooter Pro 2, must" internetist meie poest. Ärge jätke kasutamata võimalust osta endale meelepärane toode hea hinnaga.

Ohutusnõuded: a. Elektrilist tõukeratast tohivad kasutada ainult üle 14-aastased isikud selleks ettenähtud kohtades vastavalt liiklusseadustikule. b. Kasutage tõukeratast ainult ettenähtud otstarbel, järgides ohutu kasutamise ja liiklemise eeskirju. c. Ärge muutke ise tõukeratta tehnilisi parameetreid (kui on, ärge eemaldage kiirusepiirajat, ärge parandage seda volitamata teeninduses, ärge tehke seadmes muid muudatusi). d. Ärge eemaldage seadme akut, kasutage seda ainult ohutu kasutamise juhendis kirjeldatud viisil. e. Ärge jätke laetavat seadet järelevalveta. f. Ärge jätke seadet üleöö laadima. g. Kui märkate, et seade võib olla tehniliselt korrast ära, ärge mingil juhul kasutage seda ning võtke kohe ühendust lähima volitatud teeninduskeskusega. h. Ärge kasutage tõukeratast väga halva ilma korral (nt tormi, äikese ajal) ega vees. i. Visake seade ja aku ära ainult vastavalt osade jäätmekäitluse korraldustele ja selleks ettenähtud kohtades.

CE-vastavusmärgis on toote tootja kinnitus selle kohta, et toode vastab selle suhtes kohaldatavate Euroopa Komisjoni direktiivide nõuetele.

Xiaomi

Xiaomi sisenes riistvarasegmendi turule koos Mi One telefoni tutvustamisega 2011. aastal. Xiaomi meeskond keskendus kvaliteetsete seadmete väljatöötamisele ja müümisele madalamate kuludega kui tol ajal turul olevad konkurendid. Nad soovisid teenida tulu nii oma teenustest ja nende sisust.
Täna müüb ettevõte lisaks mobiiltelefonidele ka palju muud: mobiilirakendusi, sülearvuteid, kodutehnikat ja nutikodu seadmeid.
Sõna "Xiaomi" tähendus on "Soros" ja vähesed teated näitavad, et see tähendab ka "riisi". Lei Jun seob sõna "Xiao" budistliku kontseptsiooniga, et "üks riisitera on sama suur kui mägi", mis näitab ettevõtte mentaliteeti.
Ettevõtte logo, valgele taustale kirjutatud sõna "MI", on paigutatud oranži ristkülikusse. "MI" tähistab "mobiilset internetti" ja Xiaomi mainis, et seda võib lugeda kui "võimatut missiooni", kajastades kõiki väljakutseid, mida ettevõte on seni kogenud.
Xiaomi visioon on muuta kvaliteetne tehnoloogia kõigile kättesaadavaks ja ettevõtte moto on "" Innovatsioon kõigile ". Ettevõte võimaldab seda oma kvaliteetsete toodete ja suurepäraste teenustega. 

Elektritõukeratas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, must Xiaomi

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Üldine tooteinfo: Elektritõukeratas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, must

Kauba ID: 3796894
Kategooria: Elektritõukerattad
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 1,15 x 0,2 x 0,5 m, 16 kg
Kaubamärk: Xiaomi
Nominaalne võimsus: 300 W
Maksimaalne kasutaja kaal: 100 kg
Ratta läbimõõt: 8.5" (21.6 cm)
Maks. kiirus: 25 km/h
Istmega: Ei
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Xiaomi tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Kui teil on küsimusi, ootame alati teie kõnet +372 615 0026 või e-kirja aadressil pood@kaup24.ee.


Tihti ostetakse koos
Komplekti hind
49873
Lisa korvi

Hinnangud ja arvustused (102)

Elektritõukeratas Xiaomi Mi Scooter Pro 2, must
4.9

(102 ostja hinnangud)

5 tähte
(92)
4 tähte
(8)
3 tähte
(1)
2 tähte
(1)
1 täht
(0)

98%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Greta J.
26.09.2023

Müüja: Kaup24.ee

kõik on korras, kaup meeldis

Mindaugas K.
06.08.2023

Müüja: Kaup24.ee

Lähme hulluks :)

Andrej L.
15.07.2023

Müüja: Kaup24.ee

Suurepärase kvaliteediga roller

Shireen B.
31.05.2023

Müüja: Kaup24.ee

halb kvaliteet. ei soida 50kmh (45kmh soidab vaikse kaaluga ja sile tee) ule kuu ja nadal tarneaeg

Dovydas M.
30.04.2023

Müüja: Kaup24.ee

Yevhen P.
18.03.2023

Müüja: Kaup24.ee

Kaup kiirelt käes, kõik on kvaliteetne ja vastab kirjeldusele. Rolleriga rahul

Andrius B.
19.01.2023

Müüja: Kaup24.ee

oled juba 2k km läbinud. Rikked hakkaksid peagi ilmnema umbes 500-800 km peal, kui rooli keerata. Sellel ei ole amortisaatoreid... järgmine kord ostsin kahjuks ainult amortisaatoritega, sest pole eriti mõnus üle konaruste põrutada. 1500 läbisõidul kaotasin 1km/h, seega tehniliselt sai minu max kiirus 24km/h.. Reeglist ei järginud, sest nii on hea :DO, jah, sellise raha eest saab hästi.

Kristel T.
10.01.2023

Müüja: Kaup24.ee

Kiire tarne, soodsam hind.

Virginija G.
29.12.2022

Müüja: Kaup24.ee

Ma soovitan!!!

Svetlana M.
14.11.2022

Müüja: Kaup24.ee

Kõik muidu ok.. Peale seda, et nüüd ta kaotas poole telefoniga ja vist ilma elektrikuta seda enam teha ei saa uuesti.. Kurb vedi.. Kasutamist , muidu ei sega nii palju, kuid ikka kahju.

Rohkem arvustusi

Küsimused ja vastused (15)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki
Signe N. 05.07.2022
Kas sellele tõukerattale on võimalik ka tagavara rehvi osta?
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Helju P. 06.08.2022
Ostja, kes ostis antud kauba
Tere. Tagavara rehv ja sisekumm tulevad koos rattaga kaasa kui siit osta. Rehve müüvad ka rattaparandustöökojad.
Signe N. 06.07.2022
Ostja, kes ostis antud kauba
Jaa, ma tean et kaasas on. Aga see läks juba katki. Kas on võimalik eraldi osta ja kus kohast?
Aleksandr Y. 05.07.2022
Ostja, kes ostis antud kauba
Jah
Renat M. 05.07.2022
Ostja, kes ostis antud kauba
Komplektis on üks varu
Jelena G. 05.07.2022
Ostja, kes ostis antud kauba
varurehv on komplektis, kuid seda saab osta ja nii edasi
Erkki R. 05.07.2022
Ostja, kes ostis antud kauba
Tagavara rehv tuleb ostes kaasa.
Näita rohkem
Seiran M. 19.09.2021
Внимание. На аккумулятор самоката распространяется более короткий гарантийный срок (6 месяцев). а если я прадлю гарантию то ремонт будет в течении например 3 лет ?
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Maksim O. 20.09.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Гарантия батареи - 6 месяцев, гарантия возврата 14 дней,европейская гарантия товара - 2 года
Elena V. 17.04.2021
Какова ширина деки? Спасибо.
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Aleksei G. 17.04.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
15cm
Rohkem küsimusi ja vastuseid

Pakkumised teistelt müüjatelt (1)

*Konkreetse Müüja pakkumiste suhtes kehtivad tingimused, mis on Müüja määranud antud kauba jaoks ja kogu kaubas sisalduva teabe (sealhulgas ka hinna) eest vastutab Müüja.

Müüja: Neoshop 5
(53 ostja hinnangud)
KIIRE TARNE

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46)

Teisipäeval, 5. detsembrist

000
Võimalikud tarneviisid
49559