• Kättesaamisel sularahas maksmine
  • 14-päevane kauba tagastamisõigus
  • KOHALETOIMETAMINE KOGU EESTIS
  • Ainult originaaltooted


Logi sisse
Minu kaup24.ee
Minu soovid (0)

Kõlarid - mitte ainult kõrge kvaliteediga heli

21.04.2016

Muusika on suurepärane abivahend üksinda lõõgastumiseks, olles samal ajal ka meelelahutuslik ning meeldiv taustaheli. Naabritele muidugi muusikasõbrad sageli ei meeldi, kuid kui kuulata muusikat mõõdukalt normaalsetel õhtutundidel ning paraja valjusega, ei saa keegi seda keelata. Kõlarid – seade heli edastamiseks. Läbi kõlari mängitav muusika on kõrgema kvaliteediga, rikkama tooniga ning levib kaugemale selle algallikast (arvuti, raadio, mobiil jne).

Foto: google.com

Kõlarid ei täida ainult heli edastamise funktsioon, vaid toimivad ka sisustuselemendina, seda mitte ainult noore inimese ruumis, vaid ka täiskasvanute kodudes. Kõlarite valik on lai ning ilma asjakohaste teadmisteta võib olla üsna raske otsustada, milline kõlar on Teile kõige sobivam. Kiusatus üks või teine kõlarikomplekt ära osta tekib nii poeriiulite vahel olles kui ka e-poest kõlareid valides.  

Kõlarite valimiselt lähtu allpool väljatoodud aspektidest:

Ruumi suurus. Toa suurus mõjutab nõutava kõlarikomplekti suurust ja kõlarite arvu. Mida suurem ruum, seda rohkem ja suuremaid kõlareid soovitatakse.

Ruumi disain. Kõlarid võiksid sobituda sisustusega ning materjaliga. Loomulikult on oluline kõlari ehitus ja funktsionaalsus, kuid ei tasu unustada ka sobivust interjööriga. Võimalik on valida erineva materjaliga kõlarite hulgast - puit, tekstiil, nahk jmt. Kõlarid kombineeri vastavalt maitsele ning sisekujundusele.

Lemmikmuusika. Inimesed ütlevad tihti, et armastavad kuulata erinevat muusikat. Igal muusikastiilil on aga oma seadistus – klassikaline, rock, blues, jazz jne. Spetsialistid soovitavad kõlarit, millel saab valida, kas mängib kõrge, madala või keskmise sagedusega. Reguleeritava sagedusega kõlar on igal juhul kõige sobivam kõlar.

Muusika levitamine allikatest. Muusikat võib kuulata läbi arvuti, televiisori, tahvelarvuti, mobiili või mõne muu seadme. Kõlarid, mis on kohandatud konkreetse seadmega, tagavad hea helikvaliteedi.

Rahalised võimalused. Sarnaselt teistele kaubagruppidele, ulatuvad ka kõlarite hinnad mõnest eurost paarisajani ning kõlarite valimisel mängib suurt rolli, kui palju te nõus kulutama nõustute. Tuntud kaubamärgid on kallimad, aga tavaliselt on need ka kvaliteetsemad ja võimsamad. Muidugi, pärast otsinguid ja konsulteerimist asjatundjatega on võimalik leida väga hea kõlar hea hinna ja kvaliteediga. Külastage Kaup24.ee e-kaubamaja ning näete, kui lihtne ja mugav on sealt sisseoste teha!

«Tagasi nimekirja

Ostukorv

Ostukorv on tühi.

Vaata salvestatud ostukorvi

Tähelepanu!

Telli täna – saad homme kätte!

Telli kaupa märkega Laos olemas (1-3 tööpäeva)
enne kella 14:00,
ja Tallinnas saad kauba kätte juba homme
Sul on veel:

Valima

Ostukaitse garantii

Ostukaitse garantii Kvaliteedimärk
Facebook