Menüü

Blogid

09.06.2016

5 fakti tolmuimejast, mida sa ilmselt ei teadnud

Tolmuimejatele pööratakse järjest vähem tähelepanu, kuna järk-järgult võetakse kasutusele targad rob...

20.05.2016

Kuidas valida riideid, et vältida "mul pole midagi selga panna" probleemi?

Ehkki riidekapp on suurest riidekuhjast purunemas, ei ole siiski midagi selga panna – see situatsioo...

27.04.2016

5 halvimat kinki äsja emaks saanud naisele

Pere kasvab ning kõik sugulased ja sõbrad ruttavad uusi vanemaid tervitama. Loomulikult tullakse kül...

21.04.2016

Kõlarid - mitte ainult kõrge kvaliteediga heli

​Muusika on suurepärane abivahend üksinda lõõgastumiseks, olles samal ajal ka meelelahutuslik ning m...

04.04.2016

Kuidas valida õiget aiatehnikat?

Kevad on kätte jõudnud ning aianduse entusiastidel algab vilgas aeg – aeg on valmistuda intensiivsek...

31.03.2016

Kevadine salat apelsini-basiiliku kastmega

Ei ole paremat kui kevadine päikeseline ilm. Kevad on käes ning põnevad hetked on meid ees ootamas. ...

22.03.2016

10 tegevust, mida puhta maja omanikud iga päev teevad

Mõni inimene arvab, et koristamine on tegevus, mille võib jätta nädalavahetuseks ning selleks, et ko...

Kõlarid - mitte ainult kõrge kvaliteediga heli

Muusika on suurepärane abivahend üksinda lõõgastumiseks, olles samal ajal ka meelelahutuslik ning meeldiv taustaheli. Naabritele muidugi muusikasõbrad sageli ei meeldi, kuid kui kuulata muusikat mõõdukalt normaalsetel õhtutundidel ning paraja valjusega, ei saa keegi seda keelata. Kõlarid – seade heli edastamiseks. Läbi kõlari mängitav muusika on kõrgema kvaliteediga, rikkama tooniga ning levib kaugemale selle algallikast (arvuti, raadio, mobiil jne).

Foto: google.com

Kõlarid ei täida ainult heli edastamise funktsioon, vaid toimivad ka sisustuselemendina, seda mitte ainult noore inimese ruumis, vaid ka täiskasvanute kodudes. Kõlarite valik on lai ning ilma asjakohaste teadmisteta võib olla üsna raske otsustada, milline kõlar on Teile kõige sobivam. Kiusatus üks või teine kõlarikomplekt ära osta tekib nii poeriiulite vahel olles kui ka e-poest kõlareid valides.  

Kõlarite valimiselt lähtu allpool väljatoodud aspektidest:

Ruumi suurus. Toa suurus mõjutab nõutava kõlarikomplekti suurust ja kõlarite arvu. Mida suurem ruum, seda rohkem ja suuremaid kõlareid soovitatakse.

Ruumi disain. Kõlarid võiksid sobituda sisustusega ning materjaliga. Loomulikult on oluline kõlari ehitus ja funktsionaalsus, kuid ei tasu unustada ka sobivust interjööriga. Võimalik on valida erineva materjaliga kõlarite hulgast - puit, tekstiil, nahk jmt. Kõlarid kombineeri vastavalt maitsele ning sisekujundusele.

Lemmikmuusika. Inimesed ütlevad tihti, et armastavad kuulata erinevat muusikat. Igal muusikastiilil on aga oma seadistus – klassikaline, rock, blues, jazz jne. Spetsialistid soovitavad kõlarit, millel saab valida, kas mängib kõrge, madala või keskmise sagedusega. Reguleeritava sagedusega kõlar on igal juhul kõige sobivam kõlar.

Muusika levitamine allikatest. Muusikat võib kuulata läbi arvuti, televiisori, tahvelarvuti, mobiili või mõne muu seadme. Kõlarid, mis on kohandatud konkreetse seadmega, tagavad hea helikvaliteedi.

Rahalised võimalused. Sarnaselt teistele kaubagruppidele, ulatuvad ka kõlarite hinnad mõnest eurost paarisajani ning kõlarite valimisel mängib suurt rolli, kui palju te nõus kulutama nõustute. Tuntud kaubamärgid on kallimad, aga tavaliselt on need ka kvaliteetsemad ja võimsamad. Muidugi, pärast otsinguid ja konsulteerimist asjatundjatega on võimalik leida väga hea kõlar hea hinna ja kvaliteediga. Külastage Kaup24.ee e-kaubamaja ning näete, kui lihtne ja mugav on sealt sisseoste teha!

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals

© 2008-2017 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.