Blogid

13.02.2018

Eraldiseisev nõudepesumasin? Jah! Me selgitame Sulle

Nõudepesumasina funktsioonidegga harjub üha rohkem inimesi - see on mugav seade kiiresti suures koguses määrdunud nõude pesemiseks. Kui plaanid kööki nõudepesumasinat paigaldada, aga ei plaani remonti teha, siis sobivad ka eraldiseisvad nõudepesumasinad, mis on tavaliselt kohandatud vaba ruumi suurusega ja lihtsasti õigele kohale paigaldatavad.  

Rohkem
13.02.2018

Kuidas köök kaunilt ja odavalt sisustada?

Mugava ja ilusa köögi sisustamiseks kulub palju aega. See mõjutab suuresti köögi disaini valimist, kui soovid uusi ning soodsaid lahendusi. Seda kõike on aga võimalik teha ilma suuremate remonditöödeta, sest mööbliesemete või tarvikute renoveerimine võib anda ruumile täiesti uue näo.  

Rohkem
13.02.2018

Kuidas parfüümi õigesti kasutada?

Oleme korduvalt kuulnud, et parfüümid on üks oluliseim osa stiilist, seega soovime, et nende aroomid püsiksid nii kaua kui võimalik. Igaüks meist on kogenud hetki, mil liiga tugev lähedal seisva inimese lõhn põhjustab soovi temast võimalikult kaugele astuda. Kuidas tuleks parfüüme kasutada, et need võimalikult kaua püsiks, kuid samal ajal ei häiriks ümbritsevaid inimesi?  

Rohkem
13.02.2018

Kuidas kodus elektrit säästa?

Elektrit on vaja peaaegu kõikide kodumasinate kasutamiseks, alates lihtsast föönist kuni suurte kodumasinateni, nagu külmikud või pesumasinad ning kuu lõpus elektriarvet vaadates ei teki alati positiivset emotsiooni. Mida peaksid tegema, et vähendada elektritarbimise kulusid?

Rohkem
13.02.2018

Kuidas valida jumestuskreemi rasusele näonahale?

Me kõik soovime veatud välja näha ja sel põhjusel kasutame sageli abiks meigivahendeid, kuid probleemse naha korral võivad sobimatud tooted teha rohkem kahju kui kasu. See kehtib ka siis, kui valime kõige sobivama koostisega jumestuskreemi kuivale-, aknelisele- või seganahale. Siiski kõige rohkem probleeme esineb enamasti rasuse naha omanikel, millised meetmed selle parandamiseks on parimad?

Rohkem
13.02.2018

Nutiteler või traditsiooniline televiisor?

Kuigi televiisoreid on juba aastaid kasutatud, siis need seadmed ei kaota endiselt oma populaarsust - see on põhjus, miks turule aina uute lisafunktsioonidega mudeleid tuleb. See teeb kõige sobivama seadme otsimise keeruliseks. Sageli valitakse LCD ja LED televiisoi vahel, samuti ei ole palju möödas ajast, mil turule ilmus

Rohkem
08.02.2018

Toolid ja kiiged väikelastele

Imikud armastavad olla vanemate süles. Erinevad toolid ja kiikuvad istmed võivad olla ideaalseks lahenduseks lapse rahustamisel või meelelahutusel sünnist saadik, kui vanematel on vaja tegeleda muude toimetustega või lihtsalt puhata. Need võivad olla suureks abiks ka magamamineku ajal. Looduslikud helid ja õrnad vibratsioonid aitavad kindlasti Sinu lapsel lihtsamini magama jääda. Kaup24.ee e-pood pakub väga laias valikus populaarseid kaubamärk

Rohkem
08.02.2018

Parimad juukseid tugevdavad vahendid

Selleks, et saavutada glamuursed ja terved juuksed, peame nende eest hoolitsema. Värvimine, kuivatamine ja muud keskkonnategurid kahjustavad kiiresti juuste struktuuri, kuid sellegi poolest ei ole vaja kohe hüvasti jätta pikkade ja ilusate juustega, kuna turg on hästi varustatud kvaliteetsete juuksehooldustoodetega, mis võimaldavad tugevdada ja taastada kahjustatud juukseid. Millised neist on parimad?

Rohkem
08.02.2018

Parimad kraadiklaasid imikutele ja väikelastele

Väikseimad pereliikmed kannatavad tõenäolisemalt erinevate haiguste all, seega tuleb hoolitseda selle eest, et oleks olemas sobivaid seadmeid, mis võimaldaksid nende kehatemperatuuri kiiresti ja täpselt mõõta. Lapsed on palju tundlikumad mitmesuguste haiguste suhtes ja ei ole alati valmis kraadimise protseduuri kaasa tegema, mistõttu on oluline, et kodus oleks olemas hea kraadiklaas- milline see peaks olema?

Rohkem
08.02.2018

Geel, vaha, pasta või juukselakk - mis aitab kujundada meeste soengut?

Veatud juuksed ei puuduta mitte ainult naisi - üha rohkem mehi igas vanuses hoolitseb samuti oma soengu eest ja mõistab, et korralikult valitud juuksehooldusvahendid võimaldavad luua pilkupüüdva välimuse. See nõuab mitte ainult fantaasiat, vaid ka professionaalseid meeste juuksehooldustooteid - milliseid neist on otstarbekas osta, et kujundada stiilset soengut?

Rohkem
08.02.2018

Kuidas valida lasteriideid?

Lapsed kasvavad ja arenevad kiiresti. Koos sellega muutuvad nende vajadused ja eelistused ning värvid, mida nad armastavad või vihkavad. Lastele mõeldud riideid või jalatseid valides tuleb arvestada nende soovidega, vastasel juhul ei ole nad nõus kandma kallihinnalist ja sooja kampsunit. Kuid ükskõik kui mängulised lapsed ka ei oleks, on vaja jääda praktiliseks ja hinnata mitte ainult riiete väimust, vaid ka kvaliteeti, kasutusvõimalusi ja vaj

Rohkem
08.02.2018

Kuidas valida kontoritooli?

Kuigi kontoritöötajate puhul on üha enam tõenäoline, et nad töötavad mitte ainult istudes, vaid ka seistes, on kontoritool endiselt väga oluline mööbliese töökeskkonnas või isegi kodus. Veedad palju aega istudes, mistõttu mugavus ja kehahoiak on eriti olulised, nii et sobiva kontoritooli valimine on vajalik. Tõsi, on üsna keeruline seda teha - paljud bürootoolid on nagu tavaline mööbel, mida valitakse vastavalt väimusele. Tegelikkuses ei ole s

Rohkem
08.02.2018

Kuidas valida parimat turvatooli?

Asjaolu, et laps peab autoga sõitmisel istuma spetsiaalses toolis, teab tõenäoliselt iga juht, kuid turvatooli valimine ei ole lihtne ülesanne. Sa pead teadma, et turvalisus sõltub lapse sobiva istme olemasolust. Kaup24.ee e-pood pakub laia valikut erinevatele autotootjatele. Turvatooli valimisel on olulisemateks kriteeriumiteks lapse vanus ja kaal. Auto turvatoolid on jagatud erinevatesse rühmadesse:

Rohkem
08.02.2018

Puhkus koos lastega? Aksessuaarid, millest on palju kasu

Puhkusel lastega on sageli hotelli valimisel määravaks valitud hotelli bassein - see valik võimaldab väikelastega vanematel maksimaalselt lõõgastuda ja lõbutseda ning ohutult veemõnusid nautida. Kuid selleks, et selline reis tõesti sujuvalt mööduks oleks vaja soetada mõningaid täiendavaid atribuute. Mida tuleks meeles pidada, kui valmistud ette lastega puhkuseks basseini ääres?

Rohkem
08.02.2018

Parimad mobiiltelefonid 2017  - fantastiline tosin

Kui me selle aasta nutitelefonidest "unistuste meeskonna" koostaksime, oleksid need telefonid kindlasti seal esindatud. Võrdleme ja avaldame oma arvamust parimatest nutitelefonide mudelitest 2017. aastal. Kuid sellest nimekirjast isegi ei piisa. Igal "unistuste meeskonna" liikmel on oma head omadused, mis muudavad selle meeskonna osaks.

Rohkem
07.02.2018

Parimad autokaamerad: kuidas valida parimat pardakaamerat?

Liiklusohutuse maksimeerimiseks võtavad nii autojuhid kui ka jalakäijad kasutusele täiendavaid meetmeid, et kaitsta end ebamugavate liiklusõnnetuste eest. Mõned neist võimaldavad hoolsamalt liigelda ning teised tõstavad turvalisust (näiteks helkurid), kuid üha enam võtavad püsivad liiklejad kasutusele ennetavaid meetmeid - nad paigaldavad pardakaamerad oma autodesse. Kuid mis see on, mida see teeb ja mida jälgida kvaliteetse pardakaamera valim

Rohkem
07.02.2018

Täiendav telefoni ekraanikaitse - kuidas Sinu nutitelefoni kaitsta?

Mobiiltelefonid on meiega igal sammul kaasas ja on kokku kasvanud ka noorema põlvkonnga. Nutiseadmete areng on väga kiire ja iga uue mudeli ostmine on tõepoolest keeruline. Kuigi kaasaegsetel mobiiltelefonidel on harva rikkeid, siis enamasti on need põhjustatud mehaanilistest kahjustustest. Üks kõige tavalisemaid probleeme, millega iga nutitelefoni omanik kokku puutub, on telefoni ekraani kriimustused ja purunemised. Loomulikult võid alati val

Rohkem
07.02.2018

Algas aurupuhastite ajastu - mida peaksid selle seadme valimisel teadma?

Mõnikord vajavad inimesed õnneks nii vähe, nagu põranda puhastamine valgete sokkidega mööda maja ringi käies. Kuigi selline pilt sarnaneb 90ndate põrandapuhastajatega, kulus pikk aeg, enne kui seadmed näisid olevat piisavalt head, et maja põrand ideaalselt puhtaks saada pärast ühte pesemist. Üks seade, mis praegu on äärmiselt kiiresti arenev ja ilmub järjest rohkematesse kodudesse, on aurupuhasti.

Rohkem
07.02.2018

Õhuniisutajad – kuidas valida?

Nõudlus õhuniisutajate järele suureneb tavaliselt külmal hooajal. Sel ajal oleme mures siseruumide õhukvaliteedi pärast, kuna eelseisv kütteperiood halvendab olukorda. Kuid sügisel õhuniisutaja ostmisel võib uue seadme eest märkimisväärselt üle maksta, nii et seda oleks mõistlikum osta veidi varem. Pealegi on vale arvata, et õhuniisutaja ei ole suvel vajalik. Õhukvaliteedi eest tuleb hoolitseda aastaringselt. 

Rohkem
29.01.2018

Gurmeekohvi sõpradele: kuidas valida kohvimasinat?

On peaaegu võimatu leida kohviarmastajat, kes arvaks, et parem on kovi tassis valmistada ning oleks kohutav mõte osta kohvimasin, mis pakuks neile maitsvat ja aromaatset kohvi. Hetkel on turul nii palju kohvimasinaid, et niipea, kui hakkad tutvuma erinevate mudelitega ja valima oma ootustele kõige paremini sobivat masinat, hüppad järgmine hetk jälle lusikas käes ja valad kohvitopsi keevat vett. Seekord jagavad kaup24.ee e-poe eksperdid

Rohkem
29.01.2018

Nädalavahetus järve ääres: miks see on parem kui kodus istuda?

Paljude jaoks tundub, et nädalavahetuse reis järve äärde on väga romantiline ja lõõgastav viis aja veetmiseks, kuid kui kõikjal ümbritsevad sääsed, udune pimedus ning pead istuma rohus või palkidel, siis see varjab kõik positiivsed emotsioonid kiiresti. Mida teha ja mida kaasa võtta, et reisist jääks ilus mälestus, ütlevad ühe suurima e-poe kaup24.ee eksperdid.

Rohkem
29.01.2018

Kui grillihooaeg algab, on grillid igas kodus

Suve oodatakse mitte ainult hea ilma pärast, vaid ka sooviga veeta rohkem aega looduses. Piknikute pidamine muutub üha populaarsemaks ja värskes õhus grillimine ei ole meelelahutus, vaid harjumus. Kuni suvi pakub värsket õhku ja päikesevalgust, soovid oma pere ja sõpradega rohkem aega väljas veeta ning seal ka toitu valmistada. Sel põhjusel on peaaegu iga toiduvalmistaja eesmärgiks saanud sobiva grilli leidmine. Veelgi enam, see peaksi

Rohkem
18.01.2018

Parimad nutikellad 2017- 10 mudelit aktiivsele kasutajale

Nutikellad on muutunud populaarseks mitte ainult teismeliste, vaid ka aktiivselt füüsilise tegevusega seotud ning oma füüsilise seisukorra pärast mures olevate inimeste seas. Siiski ei ole nende toodete kohta piisavalt informatsiooni, nii et mitmesugused elektroonikahuvilised ja professionaalid kontrollivad pidevalt kõige uuemaid nutikellade mudeleid ja pakuvad tipptasemel arvustusi, mis võimaldavad Sul selles elektroonika džunglis mit

Rohkem
18.01.2018

Kuida valida parim Smart TV teler?

Viimaste aastatega on üha rohkem kliente teadlikud nutiteleritest. Selle tulemusena on Smart TV muutunud üheks teleri valiku kriteeriumiks. Ja mitte asjata, kuna teleri juhtimise mugavusest sõltub selle vaatamisest tulenev nauding. Nutitelerid pakuvad hulgaliselt võimalusi, kuigi neid on kohati raske kasutada. Selles artiklis räägime Smart TV-st ja selle valimisest.

Rohkem
18.01.2018

Mida ristimise puhul kinkida?

Jõulud ja sünnipäevad ei ole enam ammu ainsad tähtpäevad, mil lapsed või noored loodavad kingitusi saada. On muutunud tavapäraseks, et tehakse väikeseid kingitusi erinevate saavutuste korral, et neid kiita ja julgustada. Mõnedel juhtudel on kingituste valimine üpris raske, näiteks ristimise puhul. Niisiis, milliseid kingitusi soovitatakse sellistel ebatavalistel juhtudel teha?

Rohkem
18.01.2018

Parimad videokaardid 2017

Tõelised mängufännid teavad, et 2017.aasta oli videokaartide maailmas eriline. Sel aastal ilmuvad turule uued videokaardid, mis käivitavad uue ajastu. Praeguseks on see ainult spekulatsioon ja prognoosid, mida toetavad maailmatasemel IT-eksperdid.

Rohkem
18.01.2018

Kuidas valida kõige sobivam 4G modem?

3G-mobiilside tekkimisega on mobiilne internet hakanud kiiresti arenema. 4G ühenduse kasutuselevõtu ja rakendamisega ei ole enam takistusi interneti kasutamiseks otse mobiilseadmete kaudu. Juba eksperimenteeritakse 5G-ga ja võid vaid mõelda, millist mõju see avaldab, kui see on lõpuks nõuetekohaselt turustatav. Aga täna räägime 4G interneti eelistest.

Rohkem
18.01.2018

Multifunktsionaalsed potid on köögis asendamatud abistajad

Kõik naised ja mehed, kes veedavad köögis palju aega teavad ideaalselt hästi, kui palju energiat kulub perele või sõpradele õhtusöögi valmistamisel tekkinud nõude pesemisele. Uuenduslikud multifunktsionaalsed potid võivad Sinu igapäevast rutiini oluliselt lihtsustada.

Rohkem
18.01.2018

TOP 10 tahvelarvutid

Kui oled endale tahvelarvutit otsinud, siis aitab see artikkel otsustada, millise seadme peaksid valima. Toome välja ka 10 tipptasemel mudelit, mis sobivad igaühe vajadustega. Aga kõigepealt tuleks välja selgitada, milleks tahvelarvuteid kasutatakse.

Rohkem
15.01.2018

5 olulist fakti, mis aitavad Sul valida parima välise kõvaketta

Turul leidub kümneid kui mitte sadu väliseid kõvakettaid. Milline neist on kõige parem ja sobivam? See artikkel aitab Sul valida kõige sobivama lahenduse. Kõige parem on omandada veidi teadmisi välistest kõvaketastest ning seejärel ise valida. Internetikauplustest leiad hulgaliselt pakkumisi ning valik on äärmiselt lai.

Rohkem
11.01.2018

TOP 10 pesumasina mudelid 2017. aastal

Tehnoloogiline areng on pesu pesemise eemaldanud kodutööde suure hulga seast. Kõrgsurvetsüklid pesevad pesu kaks korda kiiremini kui tavapärased pesumasinad, vähenenud vibratsioonitehnoloogia on muutnud pesumasinad väga vaikseks võimaldades pesu pesta ilma naabreid segamata isegi keskööl. Sertifitseeritud anti-allergilised seadmed võimaldavad eemaldada kõik majas leiduvad bakterid ja allergeenid ilma vähima pingutuseta. Kui otsid kvali

Rohkem
11.01.2018

Elektrilised pardlid- kuidas valida parim?

Habemega mehed on moes. Paljud mehed, kes muidu kiirustasid hommikuti habet ajama, on nüüd otsustanud seda kasvatama hakata. See ei ole kuritegu, vajad lihtsalt spetsiaalset varustust habeme kasvatamiseks. Elektrilised habemeajamismasinad on spetsiaalselt ette nähtud habeme kujundamiseks ja piiramiseks. Kuidas valida seda nii, et muuta mees õnnelikuks ning võimaldada tal selle kasutamist nautida pikka aega? Praegusel ajal on see muide

Rohkem
11.01.2018

Fotoepilatsioon: karvaeemaldus kodus

Laser karvaeemaldus ei ole Eesti ilumaailmas mingi uudis. Peaaegu iga ilukliinik või dermatoloogiline kabinet pakub soovimatute karvade jaoks ravi. Tuleb tunnistada, et selline karvaeemaldusviis on üsna kallis lõbu, kuna kui soovid karvad eemaldada pikaks ajaks ja suuremalt piirkonnalt, siis pead selleks mitu sessiooni läbima. Mitmed tootjad, nagu Philips, Braun ja teised pakuvad alternatiivseks karvaeemalduseks fotoepilaatoreid.

Rohkem
09.06.2016

5 fakti tolmuimejast, mida sa ilmselt ei teadnud

Tolmuimejatele pööratakse järjest vähem tähelepanu, kuna järk-järgult võetakse kasutusele targad robottolmuimejad. Siiski on tolmuimeja endiselt üks enimmüüdud (Eesti populaarseima e-poe Kaup24.ee esindaja sõnul) tooteid. Kas arvad, et tead tolmuimejatest kõike? Toome välja mõned huvitavad faktid, mida ilmselt kuuled esimest korda.

Rohkem
20.05.2016

Kuidas valida riideid, et vältida "mul pole midagi selga panna" probleemi?

Ehkki riidekapp on suurest riidekuhjast purunemas, ei ole siiski midagi selga panna – see situatsioon on tuttav enamus naistele. Igal hommikul on raskusi leidmaks õiget riietust tööle või kooli minemiseks või nädalavahetusel sõpradega ajaveetmiseks. Mida selga valida, ei ole alati lihtne, kuid on siiski saavutatav. Kõiki riideid tuleb enne ostmist hinnata, kas need on tõeliselt vajalikud ja sobilikud. Uue garderoobi

Rohkem
21.04.2016

Kõlarid - mitte ainult kõrge kvaliteediga heli

​Muusika on suurepärane abivahend üksinda lõõgastumiseks, olles samal ajal ka meelelahutuslik ning meeldiv taustaheli. Naabritele muidugi muusikasõbrad sageli ei meeldi, kuid kui kuulata muusikat mõõdukalt normaalsetel õhtutundidel ning paraja valjusega, ei saa keegi seda keelata. Kõlarid – seade heli edastamiseks.

Rohkem
04.04.2016

Kuidas valida õiget aiatehnikat?

Kevad on kätte jõudnud ning aianduse entusiastidel algab vilgas aeg – aeg on valmistuda intensiivseks aiatööks nii iluaias kui põllul. Aeg on varuda uued taimed ja seemneid ning tuleb hoolikalt kaaluda, millist aiatehnikat ja -

Rohkem
31.03.2016

Kevadine salat apelsini-basiiliku kastmega

Ei ole paremat kui kevadine päikeseline ilm. Kevad on käes ning põnevad hetked on meid ees ootamas. Nagu kevadel ikka tuleb tahtmine muutusteks ja uuendusteks. Järgnevalt kirjutame välja ühe maitsva salati retsepti, mis pakatab tervisest, värskusest ja loomulikult – on ääretult maitsev.

Rohkem
22.03.2016

10 tegevust, mida puhta maja omanikud iga päev teevad

Mõni inimene arvab, et koristamine on tegevus, mille võib jätta nädalavahetuseks ning selleks, et kodu puhtaks saada, on vaja tervet päeva. Ent selline teguviis toimib harva. Kui igapäevane suurpuhastus on võimatu, teavad hõivatud inimesed, et järjekindlalt väikesi asju teha on lihtsam kui terve päeva koristamise peale kulutada. Siin on mõned tegevused, mida saata igapäevaselt teha, et säiliks puhas maja.

Rohkem
18.03.2016

Kuidas valida autole suverehve?

Kuigi ilmaolud on kohati veel heitlikud, ei ole kevad ja 30. aprill, mil Eesti teedel naastrehvidega sõita ei lubata, enam kaugel. Autoomanikud, kelle sõiduki suverehvid on uuel hooajal sõitmiseks liiga kulunud, peaksid rehvimüüjate sõnul hakkama mõtlema uute tellimise peale.

Rohkem
01.02.2016

Kuidas ära tunda võltsparfüümi?

Kuidas ära tunda võltsparfüümi? Meeldiv lõhn ning hea hind – need kaks ei ole ainsad kriteeriumid, mis määravad parfüümivaliku. Tarbijale ei ole vähem oluline ka lõhna originaalsus. Endiselt on müüt, et originaalparfüümid on müügil ainult kallites parfümeeriates ja kosmeetikakauplustes. Internetikaubamajad aga kummutavad selle väite ümber. Meile saabub tihti küsimusi, mis puudutavad lõhnade originaalsust.

Rohkem
01.02.2016

Kas oled romantikakuuks valmis?

Kätte on jõudnud veebruar - aasta romantilisim kuu. Meie e-kaubamajas on müügis lai valik kaupa, millega oma armsamat sõbrakuul üllatada. Need tooted muudavad selle külma kuid armastust täis kuu veelgi meeldivamaks. Igaüks meist vajab armastust - õrna kallistust, siirast komplimenti ning sooja naeratust, mis täidab meie südame armastuse ja rahuga. Armasta ning lase ennast armastada!

Rohkem
Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2018 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.