Automatid 3D PEUGEOT Partner 2008->, 4 pcs gray /L52043G

Kauba ID: 3890485
pigueurai-icon
Registreeruge ja peale selle toote ostmist saate Kaup24-eurodes tagasi: 0,19
Registreeru
€ 3749

Müüja: Kaup24.ee
4.6/5

Kogus - +
Tarnetähtajad: valige linn

Toote kirjeldus: Automatid 3D PEUGEOT Partner 2008->, 4 pcs gray /L52043G

 3D kummist matid,mis on valmistatud sünteetilisest elastomeerist (polüuretaankummist), kinnituvad täpselt auto põrandale, tagavad suurepärase puhtuse ja välimuse.    
Kaitse3D-matid kaitsevad autot täielikult niiskuse ja mustuse eest, kuna servad hoiavad tugevalt ja täpselt vastu salongi põrandat. Matid on valmistatud väga vastupidavast elastomeerist (kummist). Patenteeritud 3D-tehnoloogia juhi jalgade tsoonis, mis hoiab matti veelgi tugevamalt vastu salongi põrandat ja kaitseb sisepinda.
 safety 

Turvalisus3D matid on valmistatud materjalist, mis on libisemiskindlad. Lisaks on paljudel mattidel spetsiaalsed paigaldusrõngad, mis kinnitatakse spetsiaalsetesse kohtadesse. Juhi matt peab olema pedaalidest eemal, et pedaalid mati taha kinni ei jääks.
 estetic 

EsteetikaMati geomeetria vastab täpselt auto põrandale, tekstuur ja välimus integreerub täielikult sisemusse. 
3D matid on projekteeritud ja valmistatud individuaalselt iga automudeli jaoks. Auto põrandaid mõõdetakse spetsiaalse 3D skänneriga. Saadud täpse ruumilise digitaalse kujutise põhjal valmistatakse matid.Kuna 3D matid on valmistatud polüuretaankummist, kestavad need pikka aega. Kui Te just ei kanna igapäevaselt kontsakingi, siis tuleb tõenäoliselt uued 3D matid osta alles siis, kui ostate uue auto.Värv - tumehall.Tähelepanu. Piltidel - matid näiteks. Tegelik mati kuju, m