Kiivrialused mütsid

(4)
Filtreeri
Hinnangute keskmine: 4.5/5
15 910 hinnangut. Vaata kõiki

Kiivrialune müst on oluline lisavarustus talvisteks rattasõitudeks, kuna hoiavad teie pead ja kõrvu mõnusalt soojas. Mütsid sobivad ideaalselt kiivri alla ning oletegi mugavaks talviseks sõiduks valmis. Pea ja kõrvade soojas hoidmiseks on vaja rohkem kui lihtsalt sooja materjali. Tuulekindel membraan ja hea hingavus aitavad kaitsta teie keha alajahtumise eest. Meie veebipoe kiivrialused mütsid katavad ära ka teie kaela ning langevad õlgedele. Mõned mudelid katavad ka nägu nii, et välja paistavad ainult silmad. Nii olete te rattaga sõites kaitstud ka kõige läbilõikavama tuule eest. Lisaks on need ka veekindlad. Musta värviga ei paista need ülejäänud riietusest liialt silma ning saate rahus sõitma minna. Tutvuge valikuga lähemalt!

Kiivrialused mütsid külmemateks ilmadeks

Kiivrialused mütsid tulevad külmemate ja vihmaste ilmadega tõesti kasuks. Kui tavaliselt oleksite kehvema ilmaga sunnitud rattasõidu tegemata jätma või peaksite kannatama ebamugavust tekitavaid ilmaolusid, siis kiivrialune müts pakub teile mugavat lahendust. 

Hästi kaitstud külma eest tänu kiivrialusele mütsile.

Kiivri alla mahtuv funktsionaalne müts pakub lisakaitset peale ja kõrvadele. Talvemütsi otsimisel peaksite materjalile eriti tähelepanu pöörama. Vastupidiselt kergetele suvistele rattamütsidele peaksid termomütsid olema valmistatud materjalist, mis hoiab sooja. Näiteks fliis on sünteetiline kiud, mis põhineb soojustusvillal, kuid pakub paremat hingavust ja niiskuse juhtimist. Kui vill kipub niiskust kiiresti omastama ning tundub nahal niiskena ja jahedana, siis fliis pakub kiiremat niiskust imavat ja aurustuvat keskkonda, nii et intensiivsete sporditegevuste ajal tunnete end endiselt mõnusalt kuiva ja soojana. Uurige, millistel materjalidel on need omadused, mis kaitsevad külma eest, olles samal ajal väga hingavad.

Tuulekindlad alusmütsid tuulisteks päevadeks.

Külma tuule blokeerimiseks ja sooja hoidmiseks on kiivrialustes mütsides kasutatud tuulekindlaid materjale või membraane. Tuulekindlad mütsid on valmistatud tihedalt kootud materjalist, mis takistab tuule tungimist läbi mütsi. Tänu tihedale kangale on mütsid ka veekindlad.

Hingatavad mütsid.

Väga oluline omadus on kiivrimütsi hingavus. Rattaga sõitmine võib olla väga intensiivne ning spordi tegemine ajab higistama, mis ei tee külmade ilmadega teie kehale head. Niiskuse aurumisel nahale jahutab see keha. See on aga talvel tõeline probleem! Jaheduse vähendamiseks või isegi ärahoidmiseks on oluline, et teie kiivri müts oleks valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis viib niiskuse kiiresti mütsi alt välja. Seega peaksite veenduma, et müts pakub head hingavust.

Parem nähtavus tänu helkuritele. 

Talvel hakkab varakult pimedaks minema. Seega peaksite kasutama hästi nähtavaid helkureid ja tulesid, kui soovite hilisematel kellaaegadel rattaga sõitma minna. Teie riiete helkurelemendid aitavad teistel liiklejatel teid varem märgata. Seetõttu on paljudel kiivrialustel mütsidel täiendavaks ohutuseks helkurelemendid, et saaksite ikka turvaliselt ja kindlalt liigelda.

Tutvuge Kaup24 veebipoe kiivrialuste mütside valikuga lähemalt ning leidke endale talvisteks sõitudeks parimad lahendused juba täna!