Tahvelarvuti Apple iPad Mini Wi-Fi + Cellular 256GB Starlight 6th Gen MK8H3HC/A

Kauba ID: 8199112
5/5
OSTJATE HINNANGUD
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
1 Ostja hinnang | Küsimused ja vastused
TOP TOODE
Diagonaal:

Määrab tahvelarvuti ekraani mõõtmed. Tahvelarvuti suurus sõltub täielikult ekraani diagonaalist – kompaktsematel ja kergematel seadmetel on väiksema ekraani diagonaaliga arvutid.

Resolutsioon:

Üks olulisemaid elemente ekraanil kuvatava pildi kvaliteedi määramisel. Mida suurem on ekraani eraldusvõime, seda selgem ja täpsem on seadmes esitatav pilt. Maksimaalne ekraani eraldusvõime näitab, kui palju videopiksleid suudab seadme ekraan pakkuda.

Sisemine mälu:

Teave selle kohta, milline salvestusseade tahvelarvutil on, mis on protsessorile juurdepääsetav ilma sisend- või väljundkanaliteta.

Registreeruge ja peale selle toote ostmist saate Kaup24-eurodes tagasi: 500
Registreeru
99900
JÄRELMAKS 12 KUUD LISATASUTA
8330 / kuus
Järelmaksu kalkulaator
Müüja: Kaup24.ee
4.6/5

Ärge unustage oma oste kaitsta!
Tootjapoolne kindlustus: 0 aastat
Kindlustus - kahjustuste, vee, varguse vastu
SOOVITAME
Tootjapoolne garantii füüsilistele isikutele: 1 aasta
Kogus - +
Tarnetähtajad: vali linn

Toote kirjeldus: Apple iPad Mini Wi-Fi + Cellular 256GB Starlight 6th Gen MK8H3HC/A

Tahvelarvuti Apple iPad Mini Wi-Fi + Cellular 256GB Starlight 6th Gen MK8H3HC/A on loodud muljet avaldama eksklusiivsete detailidega - kitsam raam, võimas "A15 Bionic" kiip, 5G internetiühendus, ülilainurk esikaamera "Center Stage" funktsiooniga ja kogu päeva kestva akuga (kuni 10 tundi). See on ülivõimas seade, mis on pakitud minimalistlikusse ja kergesse Mini versiooni!

Planšetinis kompiuteris Apple iPad Mini Wi-Fi 256GB Pink 6th Gen MLWR3HC/A

Uus ekraanikujundus

8,3-tolline „Liquid Retina“ ekraan pakub True Tone-tehnoloogiat ja „Wide colour“ funktsiooni,
nii et tekst on selge ja värvid elujõulised. "True Tone" kohandab ekraani vastavalt ruumi värvitemperatuurile, nii et pilt jääb igas valgustuses heledaks.

Uue "iPad mini" graafika on kuni 80% kiirem, nii et tekst ja pildid on selged ja värvid elujõulised. Nüüd saad siseneda AR-i hämmastavasse maailma ja mängida uimastava graafikaga mänge.

Planšetinis kompiuteris Apple iPad Mini Wi-Fi 256GB Pink 6th Gen MLWR3HC/A internetu

Kaamera

12 MP ülilainurkne esikaamera sobib ideaalselt fotode ja videote tegemiseks. Tahvelarvuti "Focus Pixels" funktsioon ja ava võimaldavad rohkem valgust läbi lasta, nii et teie fotod on alati üliheledad ja värvilised.

 "Center Stage" kohandab pildi automaatselt nii, et olete alati kaadri keskel.

Muljetavaldav võimsus
 "iPad mini" on võimas "A15 Bionic", mis tagab, et saad korraga sujuvalt kasutada mitut rakendust, teha fotosid, mängida hämmastava graafikaga mänge või lihtsalt sirvida veebi.

Paljud kasulikud funktsioonid

  • "Touch ID" on sisseehitatud ülemisse nupu, mistõttu on lihtne avada oma iPad ühe sõrmejäljega ja teha turvaliselt makseid "Apple Pay"
  • Universaalne USB-C port laadimiseks ja muude tarvikute ühendamiseks.
  • "iPad mini" töötab koos teise põlvkonna Apple Penciliga, mis kinnitub magnetiliselt tahvelarvuti külge ja laetakse juhtmevabalt.

Planšetinis kompiuteris Apple iPad Mini Wi-Fi 256GB Pink 6th Gen MLWR3HC/A kainaPlanšetinis kompiuteris Apple iPad Mini Wi-Fi 256GB Pink 6th Gen MLWR3HC/A pirkti

Tahvelarvuti Apple iPad Mini Wi-Fi + Cellular 256GB Starlight 6th Gen MK8H3HC/A saad osta internetist meie poest. Ärge jätke kasutamata võimalust osta soovitud toode hea hinnaga.

*DLB Trading OÜ ei vastuta toodete tarkvara ja selle muudatuste eest.