Tahvelarvuti Apple iPad Mini Wi-Fi + Cellular 256GB Purple 6th Gen MK8K3HC/A

Kauba ID: 8198791
Diagonaal:

Määrab tahvelarvuti ekraani mõõtmed. Tahvelarvuti suurus sõltub täielikult ekraani diagonaalist – kompaktsematel ja kergematel seadmetel on väiksema ekraani diagonaaliga arvutid.

Resolutsioon:

Üks olulisemaid elemente ekraanil kuvatava pildi kvaliteedi määramisel. Mida suurem on ekraani eraldusvõime, seda selgem ja täpsem on seadmes esitatav pilt. Maksimaalne ekraani eraldusvõime näitab, kui palju videopiksleid suudab seadme ekraan pakkuda.

Sisemine mälu:

Teave selle kohta, milline salvestusseade tahvelarvutil on, mis on protsessorile juurdepääsetav ilma sisend- või väljundkanaliteta.

Toote kirjeldus: Apple iPad Mini Wi-Fi + Cellular 256GB Purple 6th Gen MK8K3HC/A

Tahvelarvuti Apple iPadMini Wi-Fi + Cellular 256GB Purple 6th Gen MK8K3HC/A on loodud muljet avaldama eksklusiivsete detailidega – kitsam raam, võimas A15 Bionic kiip, 5G internetiühendus, ülilainurk esikaamera koos Center Stage funktsiooniga ja kõik -päevane aku (kuni 10 tundi). See on ülivõimas seade, mis on pakitud minimalistlikusse ja kergesse Mini versiooni!

Planšetinis kompiuteris Apple iPad Mini Wi-Fi 256GB Pink 6th Gen MLWR3HC/A

Uus ekraanikujundus

8,3-tolline „Liquid Retina“ ekraan pakub True Tone-tehnoloogiat ja „Wide colour“ funktsiooni,
nii et tekst on selge ja värvid elujõulised. "True Tone" kohandab ekraani vastavalt ruumi värvitemperatuurile, nii et pilt jääb igas valgustuses heledaks.

Uue "iPad mini" graafika on kuni 80% kiirem, nii et tekst ja pildid on selged ja värvid elujõulised. Nüüd saad siseneda AR-i hämmastavasse maailma ja mängida uimastava graafikaga mänge.

Planšetinis kompiuteris Apple iPad Mini Wi-Fi 256GB Pink 6th Gen MLWR3HC/A internetu

Kaamera

12 MP ülilainurkne esikaamera sobib ideaalselt fotode ja videote tegemiseks. Tahvelarvuti "Focus Pixels" funktsioon ja ava võimaldavad rohkem valgust läbi lasta, nii et teie fotod on alati üliheledad ja värvilised.

 "Center Stage" kohandab pildi automaatselt nii, et olete alati kaadri keskel.

Muljetavaldav võimsus
 "iPad mini" on võimas "A15 Bionic", mis tagab, et saad korraga sujuvalt kasutada mitut rakendust, teha fotosid, mängida hämmastava graafikaga mänge või lihtsalt sirvida veebi.

Paljud kasulikud funktsioonid

  • "Touch ID" on sisseehitatud ülemisse nupu, mistõttu on lihtne avada oma iPad ühe sõrmejäljega ja teha turvaliselt makseid "Apple Pay"
  • Universaalne USB-C port laadimiseks ja muude tarvikute ühendamiseks.
  • "iPad mini" töötab koos teise põlvkonna Apple Penciliga, mis kinnitub magnetiliselt tahvelarvuti külge ja laetakse juhtmevabalt.

Planšetinis kompiuteris Apple iPad Mini Wi-Fi 256GB Pink 6th Gen MLWR3HC/A kainaPlanšetinis kompiuteris Apple iPad Mini Wi-Fi 256GB Pink 6th Gen MLWR3HC/A pirkti

Tahvelarvuti Apple iPad Mini Wi-Fi + Cellular 256GB Purple 6th Gen MK8K3HC/A saad osta internetist meie poest. Ärge jätke kasutamata võimalust osta soovitud toode hea hinnaga.

*DLB Trading OÜ ei vastuta toodete tarkvara ja selle muudatuste eest.

CE-vastavusmärgis on toote tootja kinnitus selle kohta, et toode vastab selle suhtes kohaldatavate Euroopa Komisjoni direktiivide nõuetele.

Apple

Apple'i lugu on tema identiteet. See on brändi jõu lahutamatu osa. Kahe Steve'i (Wozniak ja Jobs) kokku viidud ettevõttest on saanud maailmakuulus lugu.
2001 Apple toodi turule seninägematu muusikamängija iPod. Toote väljatöötamise ajal ütles Jobs oma meeskonnale valjult: "Ma tahan, et ekraanil olevad ikoonid näeksid nii head välja, et kliendid tahaksid neid lakkuda," milles tema meeskond pettumust ei valmistanud. 2007 tutvustas Apple oma kõigi aegade edukaimat toodet - iPhone'i. Ajakiri TIME nimetas iPhone't "Aasta leiutiseks".
Aesopi uuringus, milles osales 1530 inimest, tunnistati Apple parimaks Ühendkuningriigi kaubamärgi arendajaks, edestades teisi Suurbritannia kaubamärke, samuti USA suuremaid kaubamärke, sealhulgas McDonald's ja Coca-Cola.
Apple asus juhtima kümnest uurimiskategooriast seitsmes, sealhulgas "kaubamärgid, mida peetakse ainulaadse iseloomu või isiksusega" ja "kaubamärgid, millel on selge eesmärgi- või visioonitaju".
Apple kasutab lugusid meisterlikult loovuse kire edastamiseks ja ühenduste loomiseks mitte ainult inimeste ja elektroonikaseadmete vahel, vaid ka inimeste endi vahel. Nende pingutused on selgelt tasunud.
 

Apple iPad Mini Wi-Fi + Cellular 256GB Purple 6th Gen MK8K3HC/A Apple

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, m