Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)

Protsessori tüüp:
Operatiivmälu (RAM):

RAM mälu suurus peab vastama arvuti kasutusotstarbele: Vähem kui 4 GB RAM. Selline mälumaht võimaldab täita lihtsate bürooprogrammide ülesandeid; 6 GB RAM tagab mugava töö sülearvutiga ja multimeedia kasutamise; 8 GB RAM on ideaalne konfiguratsioon kasutajatele, kes kasutavad arvutit tööks büroos ja meelelahutuseks; 12 GB RAM ja rohkem - konfiguratsioon nõudlikele kasutajatele, kes kasutavad professionaalseid pilditöötlusprogramme ja mängivad uusimaid mänge. 

Müüdud

Registreeri või logi sisse ja me anname sulle teada, kui see toode on soodushinnaga.

Toote kirjeldus: Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)

Lenovo on uuenduslik tehnoloogia ettevõte. Firma on ülemaailmne liider arvutiturul. Ta arendab ja toodab kvaliteetseid ning usaldusväärseid tooteid, mis võimaldavad klientidel töötada produktiivselt ja mugavalt. Lenovo edu saladus peitub selles, et võimaldab saavutada mõlemat kasutuse eesmärki: ideaalne äriklientidele ning väga mugav ka eratarbeks.

*Arvuti on varustatud Windows 10 Pro operatsioonisüsteemiga.

Intel Core i3

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB) Mugavus suurepärase hinnaga. Intel Core i3 saab tõhusalt hakkama igapäevaste ülesannetega, tööl ja kasutamisel koos meediakeskkonnaga. Need kiibistikud on säästlikud, ja selliselt on tagatud pikk aku kasutusiga. Integreeritud Intel HD Graphics graafika kiibistik toetab Full HD filmide kvaliteeti ja võimaldab mängida mänge, mis ei nõua kõrget graafikatuge. Intel Core i3 protsessor on kahetuumaline ja need haldavad kuni neli voogu, mis tähendab seda, et nad saavad suurepäraselt hakkama korraga mitme programmiga.

- Peamised Intel Core sarja protsessorid ilma protsessori taktsagedust suurendava Turbo boost režiimita.

- Kahetuumalised protsessorid nelja voogu juhtimise ja integreeritud HD Graphics kujutise kiibistikuga.

Protsessor Tuum Cache m‘lu suurus „Hyper-Threading“ tehnoloogia „Turbo Boost“ protsessori režiim Graafika Hind
„Celeron“ 2 3 MB Ei Ei Madal Madal
“Pentium” 2 2–3 MB Ir Nav Zema Zema
“Core i3” 2 3–4 MB Jah Ei Madal Madal
“Core i5” 2–4 3–6 MB Jah Jah Kõrge Kõrge
“Core i7” 2–4 4–8 MB Jah Jah Kõrgeim Kõrge


Intel HD Graphics

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB) Intel HD Graphics graafika kiibistik garanteerib parima visuaalse kogemuse fotode, filmide vaatamisel või mängides, filmide vaatamisel või mängides. Integreeritud graafika kiibistik - parim lahendus energia säästmiseks, nii et Teie sülearvuti töötab akuga kauem. Intel HD Graphics pakub kodukino pildiefekte, nii igapäevane töö või programmid pakuvad veelgi rohkem emotsioone.


13.3-tollise diagonaaliga

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB) Sobiva diagonaaliga ekraan on seadme lihtsaks kasutamiseks oluline eeltingimus. Sellest parameetrist on sõltuv seadme mobiilsus ja kasutusmugavus. See väärtus on tollides (1 toll on 2,54 cm).

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)               13.3-tollise diagonaaliga

Full HD 1920x1080 resolutsioon

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB) Nautige kõrgresolutsiooniga multimeediat! Full HD ekraan pakub kõrgeima standardprogrammi. Filmid, mängud ja fotod sülearvuti ekraanil annab veelgi enam rõõmu. Full HD resolutsioon avab rikkalikke värve ja reaalseid detaile.

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)               Full HD 1920x1080 resolutsioon

USB 3.0

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB) Kiire ja turvaline USB 3.0 liides pakub tavapärase USB-liidesega võrreldes kuni kümme korda kiiremat andmekopeerimist. Suured failid, fotod, filmid või dokumendid liiguvad välkkiirelt. USB 3.0 tagab usaldusväärse ühenduvuse välisseadmetega.

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)               USB 3.0

Bluetooth

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB) Kaasaegne ja usaldusväärne Bluetooth liides - häireteta traadita side ja mugava andmeedastuse tagamine. Bluetoothiga jagate oma nutiseadmeid, edastate andmeid, lisaks sellele, teete seda kiiresti ja minimaalse energiakuluga.

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)               Bluetooth

WiFi

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB) WiFi-võrgukaart pakub traadita internetiühendust. Võite liituda oma traadita koduvõrguga või üldkasutatavate Wi-Fi pääsupunktiga.
Paljudes kohtades, nagu rongijaamad, lennujaamad, kaubanduskeskustes või kohvikutes on saadav tasuta Wi-Fi pääsupunktid. Praegu töötab mitmed sellise standardi versioone. Allolevas tekstis on näha suurem võimalik sidepidamise kiirus.
Standard g - kuni 54 Mb/s
Standard n - kuni 300 Mb/s
Standard ac - kuni 1200 Mb/s

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)               WiFi

Windows 7

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB) Seadmes on paigaldatud kiire, tõhus ja usaldusväärne Windows 7 operatsioonisüsteem. Kui piinlete vananeva Windows XP või Vista operatsioonisüsteemiga, Windows 7 lihtsustab Teie igapäevaelu. See süsteem on mõeldud nõudlikele kasutajatele, kes hindavad hulgiprotsessorite tööd, sujuvat tööd ja energiasäästlikkust. Windows 7 Quick Start funktsioon äratab teie sülearvutit unerežiimist ja tagab meeldivat tööd.

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)               Windows 7

Mattkate

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB) Ekraaniläige võib olla väga tüütu. Kui kasutate arvutit tööks, tasub mõelda ekraani mattkattest. See lahendus tagab, et ekraanil näete just seda, mida vaja, mitte silmi väsitavaid valguse peegeldused. Matt ekraanikate - äriklassi arvutistandard, kuid samuti soovitatav ka erakasutajatele.

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)               Mattkate


Pildil kujutatud toote värv võib tegelikkuses veidi erineda ning kirjelduses sisalduv teave on üldine, mistõttu ei ole võimalik kõiki toote omadusi välja tuua. Küsimuste korral ootame Teie kõnesid numbril 615 0026 või kirjasid aadressil pood@kaup24.ee

Selle toote tellijad on ostnud ka: Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)

Üldine informatsioon tootest: Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)

Kauba ID: 689226
Kategooria: Sülearvutid
Kauba kaal koos pakendiga: 4 kg
Tootemark: Lenovo
Protsessori tüüp: Intel Core i3
Operatiivmälu (RAM):

RAM mälu suurus peab vastama arvuti kasutusotstarbele: Vähem kui 4 GB RAM. Selline mälumaht võimaldab täita lihtsate bürooprogrammide ülesandeid; 6 GB RAM tagab mugava töö sülearvutiga ja multimeedia kasutamise; 8 GB RAM on ideaalne konfiguratsioon kasutajatele, kes kasutavad arvutit tööks büroos ja meelelahutuseks; 12 GB RAM ja rohkem - konfiguratsioon nõudlikele kasutajatele, kes kasutavad professionaalseid pilditöötlusprogramme ja mängivad uusimaid mänge. 

4 GB
Op-süsteem: Windows 7

Ekraan

Ekraani tüüp:

Kaaludes uue arvuti ostu pöörake tähelepanu ekraani tüübile. TN tüüpi ekraanide eelis on kiire reaktsiooniaeg, aga see on väga tähtis dünaamiliste seiklusfilmide vaatamisel või mängimisel. IPS tüüpi ekraanide eelis on palu parem värvide taasesitus, parem vaatenurk nii horisontaal- kui vertikaaltasapinnas. Võrreldes TN maatritsiga tagavad IPS ekraanid parema kontrasti ning sügavama musta värvitooni. IPS ekraane kasutatakse laialdaselt video- ja graafikamaterjalidega töötamiseks ettenähtud kuvarites, samuti büroos ja mänguarvutites. Laia vaatenurga ning hea värvide taasesituse tõttu sobib suurepäraselt filmide vaatamiseks.

LED
Matt ekraan:

Sülearvutite ekraanid võivad olla läikiva või mati ekraanikattega. Nii ühel kui teisel ekraanitüübil on omad austajad ja vastased, samuti eelised ja puudused. Läikiv kate (glare) on sülearvutites populaarne väiksemate tootmiskulude tõttu. Neile katetele on iseloomulik peegliefekt – päikesepaistelisel ja valgel päeval peegelduvad arvuti ekraanilt seda ümbritsevad esemed. Matt pinnakate – see on täiendava polariseerutud kattega kaetud ekraan, mis kaitseb päikesekiirte peegeldumise eest. Tagab suurepärase kujutise ka tugeva valgustuse korral. Seda tüüpi kate vaevab vähem silmi ja määrdub vähem.

Jah
Maksimaalne resolutsioon:

Ekraani eraldusvõime on väljendatud pikslites (punktides). Ekraani eraldusvõimet näidatakse horisontaalsete ja vertikaalsete ridade arvuga. Mida suurem on ekraani eraldusvõime, seda detailsem on pilt.

1920 x 1080
Ekraani diagonaal: 13.3" (~34 cm)

Protsessor

Protsessor:

Protsessor on iga sülearvuti süda. See vastutab arvutusvõimsuse eest. Suuri nõudmisi mitteesitavatele tarbijatele on ette nähtud Intel Atom, Intel Celeron, Intel Pentium või AMD C-seeria protsessorid, nõudlikele - Intel Core i5, i7 või AMD A-seeria, AMD FX-seeria kiibid.

Intel Core i3-6100U
Protsessori taktsagedus:

Protsessori taktsageduse väärtust väljendatakse gigahertsides (GHz). Mida kõrgem taktsagedus, seda kiiremini täidab protsessor meie käsklused.

2.3 - 2.8 GHz
Vahemälu: 3 MB

Mälu

HDD kiirus:

Väljendab ketta plaatide pöörlemissagedust Mida suurem number, seda efektiivsem ketas.

5400 rpm
Kettaseade: SSD

Graafika

Videokaart:

Multimeedia sülearvutid on ette nähtud tööks pilditöötlusprogrammidega või mängudega, need on keskmise või kõrgema hinnakategooria seadmed, millede üks tähtsamaid seadmeid on videokaart.  Vastus küsimusele, milline mudel on parim, sõltub sellest, milliseid programme kasutate ning ülejäänud arvuti komponentidest ja nende võimsusest. 

intel hd graphics
Videomälu:

Videokaardile ettenähtud mälumaht.

Kasutab arvuti põhimälu
Videokaardi tüüp: Integreeritud

Liidesed

Bluetooth: Jah
WLAN:

Informatsioon sülearvuti traadita side võimaluste ja standardite kohta.

802.11 b/g/n
Võrgukaardi kiirus:

Võrgukaardi tähistus 10 tähendab kõige aeglasemat, aga 1000 kiireimat andmeedastust. Parameeter 10/100/1000 tähendab, et integreeritud võrgukaart võimaldab arvuti ühendada mistahes edastuskiirusega võrku.

10/100/1000 Mbps
USB:

Informatsioon USB liideste arvu kohta.

2
USB 3.0:

Uus USB 3.0 spetsifikatsiooniga ühilduv seade saavutab 5 Gbit/s (640 MB/s) edastuskiiruse. See on 10 korda rohkem kui USB 2.0, mille andmeedastuskiirus - 480Mbit/s (42MB/s). USB 3.0 liidest tähistatakse sinise värviga.

2
Muud ühendused :

Liidesed, ette nähtud täiendavate lisade ühendamiseks arvutiga. Numbrilised väärtused teavitavad liideste tehnoloogiast ja konstruktsioonist.

HDMI

Muu info

Optiline draiv:

Informatsioon integreeritud optilise seadme kohta. 

Seade pole saadaval
Hiir:

Lahendused, ette nähtud kursori juhtimiseks ekraanil. Puutetundlik kursori ekraan (touchpad) – arvuti juhtimine, puudutades sõrmega spetsiaalset puutetundlikku välja.  „TrackPoint“ näpuhiir – juhtimine väheldase, klaviatuurile monteeritud kerakesega.  

Touchpad
Klaviatuur:

Informatsioon klaviatuurikeele versiooni kasutamisest arvutis.

Inglise keel (ENG)
Operatsioonisüsteemi keele versioon: PL
Veebikaamera:

Informatsioon selle kohta, kas sülearvuti on varustatud kaameraga ja milline on selle eraldusvõime.

Jah

Mõõdud

Aku maht:

Aku mahtu kirjeldatakse efektiivsusparameetritega, väljendatud milliampertundides. Mida suurem väärtus, seda efektiivsem aku ja arvuti võib töötada kauem ilma elektrivõrku ühendamata. 

2 cells
Kaal:

Toote kaal ilma lisadeta, kilogrammides.

1.6 kg
Korpuse tüüp:

Näidatakse, millistest materjalist on toodetud sülearvuti korpus.

Klaaskiud / plastist
Värv:

Pakutava toote võimalikud värvid.

Must
Ei leidnud vajalikku infot? Saada päring

Sind võivad huvitada ka…

Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)

Tagasiside tootele: Lenovo ThinkPad E31-80 (80MX00BXPB)

Seda kaupa saavad hinnata ainult Kaup24.ee registreerunud kauba ostjad.
Hetkel antud tootel arvustused puuduvad. Ole esimene - jäta tootele arvustus!
Toote kohta on võimalik küsimusi esitada jättes sõnum siin.

Jätka ostmist

Acer A515-52G i3-8145U 128 GB, Win10HAcer A515-52G i5-8265U, 128 GB, Win10Acer Aspire 7 A717 i5-8300H, 128 GB, Win10Dell Latitude E6330 i5-3320M 8GB 320GB WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 4GB 480SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 16GB 960SSD WIN10ProSülearvuti Lenovo V130-15IGM (81HL002DRI)Dell Latitude E6330 i5-3320M 8GB 960SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 8GB 500GB WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 8GB 480SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 8GB 250GB WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 8GB 240SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 8GB 120SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 4GB 960SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 4GB 500GB WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 4GB 320GB WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 4GB 250GB WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 4GB 240SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 4GB 120SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 16GB 500GB WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 16GB 480SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 16GB 320GB WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 16GB 250GB WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 16GB 240SSD WIN10ProDell Latitude E6330 i5-3320M 16GB 120SSD WIN10ProLenovo IdeaPad 330-15ARR (81D200LFPB) 12 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 HomeLenovo IdeaPad 330-15ARR (81D200LFPB) 8 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 HomeLenovo IdeaPad 330-15ARR (81D200LFPB) 4 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 HomeHP Omen 17-an114nw (5KT53EA) 32 GB RAM/ 480 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Win10HHP Omen 17-an114nw (5KT53EA) 32 GB RAM/ 480 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Win10PLenovo ThinkPad L580 (20LW000UPB) 16 GB RAM/ 128 GB M.2/ 256 GB SSD/ Win10PLenovo ThinkPad L580 (20LW000UPB) 12 GB RAM/ 128 GB M.2/ 256 GB SSD/ Win10PLenovo ThinkPad L580 (20LW000UPB) 8 GB RAM/ 128 GB M.2/ 256 GB SSD/ Win10PLenovo ThinkPad L580 (20LW000UPB) 24 GB RAM/ 256 GB SSD/ Win10PLenovo ThinkPad L580 (20LW000UPB) 16 GB RAM/ 256 GB SSD/ Win10PLenovo ThinkPad L580 (20LW000UPB) 12 GB RAM/ 256 GB SSD/ Win10PLenovo ThinkPad L580 (20LW000UPB) 8 GB RAM/ 256 GB SSD/ Win10PLenovo IdeaPad 330-15IKB (81DE00LAUS) 12 GB RAM/ 256 GB SSD/ Win10HLenovo IdeaPad 330-15IKB (81DE00LAUS) 4 GB RAM/ 2TB HDD/ Win10HHP 250 G7 (6EC78EA)HP 250 G7 (6BP39EA)HP 250 G7 (6BP22EA)FUJITSU VFY:E5580M171FPLLenovo ThinkPad P1 (20MD000SPB)HP x360 440 G1 (4QW73EA)Lenovo V330-15IKB (81AX00C3PB) 12 GB RAM/ 1 TB M.2 PCIe/ 2TB HDD/ Win10PLenovo V330-15IKB (81AX00C3PB) 12 GB RAM/ 1 TB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Win10PLenovo V330-15IKB (81AX00C3PB) 8 GB RAM/ 1 TB M.2 PCIe/ 2TB HDD/ Win10PLenovo V330-15IKB (81AX00C3PB) 8 GB RAM/ 1 TB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Win10PLenovo V330-15IKB (81AX00C3PB) 8 GB RAM/ 1 TB M.2 PCIe/ Win10P
Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.