Lenovo Flex 2-14

Protsessori tüüp:
Operatiivmälu (RAM):

RAM mälu suurus peab vastama arvuti kasutusotstarbele: Vähem kui 4 GB RAM. Selline mälumaht võimaldab täita lihtsate bürooprogrammide ülesandeid; 6 GB RAM tagab mugava töö sülearvutiga ja multimeedia kasutamise; 8 GB RAM on ideaalne konfiguratsioon kasutajatele, kes kasutavad arvutit tööks büroos ja meelelahutuseks; 12 GB RAM ja rohkem - konfiguratsioon nõudlikele kasutajatele, kes kasutavad professionaalseid pilditöötlusprogramme ja mängivad uusimaid mänge. 

Müüdud

Registreeri või logi sisse ja me anname sulle teada, kui see toode on soodushinnaga.

Toote kirjeldus: Lenovo Flex 2-14

Lenovo on uuendusliku tehnoloogiaga firma. Ülemaailmne liider arvuti turul, ettevõte arendab ja toodab kvaliteetseid ning usaldusväärseid tooteid, mis annab klientidele võimaluse töötada produktiivselt ja mugavalt. Lenovo edu saladus peitub jõupingutustes, et võimaldada klientidel saavutada oma eesmärke: produktiivne äri ja isikliku elu mugavus.

Lenovo Flex 2 - viimase põlvkonna mudel tagab mugavuse, modernsuse, kiiruse ja üldise ergonoomika. Seda sülearvutit võib painutada 300 kraadi nurga all. Seade on tõesti funktsionaalne, posturaalne automaatne täisekraani staatuse programm (PowerPoint).

Andmed - mugav ja kvaliteetne ning väga hea hind. Lenovo Flex 2 on hea vastupidavusega ja kvaliteetne, arvuti on varustatud võimsa Intel Core i3-4030 kahetuumalise 1,9 GHz protsessoriga, ülikiire  4 GB DDR3L RAM.  Energiasäästlik, IPS tehnoloogia, puututundlik 14 "tolline ekraan, 1920 x 1080 (Full HD) resolutsioon. 500 GB kõvaketas pakub mitte ainult vajalike dokumentide tööd, vaid ka suurel hulgal fotosid, muusikat ja filme. Integreeritud videokaart Intel HD Graphics 4400. Sisseehitatud veebikaamera, mikrofon, USB 3.0 ja HDMI ühendus ning suurepärane heli (Dolby Home Theatre). 

*Arvuti on varustatud integreeritud Windows 8.1 64-bit operatsioonisüsteemiga

Intel Core i3

Lenovo Flex 2-14 Mugavus suurepärase hinnaga. Intel Core i3 saab tõhusalt hakkama igapäevaste ülesannetega, tööl ja kasutamisel koos meediakeskkonnaga. Need kiibistikud on säästlikud, ja selliselt on tagatud pikk aku kasutusiga. Integreeritud Intel HD Graphics graafika kiibistik toetab Full HD filmide kvaliteeti ja võimaldab mängida mänge, mis ei nõua kõrget graafikatuge. Intel Core i3 protsessor on kahetuumaline ja need haldavad kuni neli voogu, mis tähendab seda, et nad saavad suurepäraselt hakkama korraga mitme programmiga.

- Peamised Intel Core sarja protsessorid ilma protsessori taktsagedust suurendava Turbo boost režiimita.

- Kahetuumalised protsessorid nelja voogu juhtimise ja integreeritud HD Graphics kujutise kiibistikuga.

Protsessor Tuum Cache m‘lu suurus „Hyper-Threading“ tehnoloogia „Turbo Boost“ protsessori režiim Graafika Hind
„Celeron“ 2 3 MB Ei Ei Madal Madal
“Pentium” 2 2–3 MB Ir Nav Zema Zema
“Core i3” 2 3–4 MB Jah Ei Madal Madal
“Core i5” 2–4 3–6 MB Jah Jah Kõrge Kõrge
“Core i7” 2–4 4–8 MB Jah Jah Kõrgeim Kõrge


Intel HD Graphics

Lenovo Flex 2-14 Intel HD Graphics graafika kiibistik garanteerib parima visuaalse kogemuse fotode, filmide vaatamisel või mängides, filmide vaatamisel või mängides. Integreeritud graafika kiibistik - parim lahendus energia säästmiseks, nii et Teie sülearvuti töötab akuga kauem. Intel HD Graphics pakub kodukino pildiefekte, nii igapäevane töö või programmid pakuvad veelgi rohkem emotsioone.


14-tollise diagonaaliga

Lenovo Flex 2-14 Sobiva diagonaaliga ekraan on seadme lihtsaks kasutamiseks oluline eeltingimus. Sellest parameetrist on sõltuv seadme mobiilsus ja kasutusmugavus. See väärtus on tollides (1 toll on 2,54 cm).

Lenovo Flex 2-14               14-tollise diagonaaliga

Full HD 1920x1080 resolutsioon

Lenovo Flex 2-14 Nautige kõrgresolutsiooniga multimeediat! Full HD ekraan pakub kõrgeima standardprogrammi. Filmid, mängud ja fotod sülearvuti ekraanil annab veelgi enam rõõmu. Full HD resolutsioon avab rikkalikke värve ja reaalseid detaile.

Lenovo Flex 2-14               Full HD 1920x1080 resolutsioon

IPS

Lenovo Flex 2-14 Kas tüütas ära ähmased värvid ja vilets kontrastsus? IPS-maatriksiga sülearvuti – igale taskukohane lahendus. Lisaks sellele see tagab ebatavaliselt meeldiva esteetilise kogemuse multimeedia kasutamisel. IPS-tehnoloogiaga ekraan eristub laia vaatenurga, väga hea värvide reprodutseerimine ja ekspressiivse kontrastsusega.

Lenovo Flex 2-14               IPS

Bluetooth

Lenovo Flex 2-14 Kaasaegne ja usaldusväärne Bluetooth liides - häireteta traadita side ja mugava andmeedastuse tagamine. Bluetoothiga jagate oma nutiseadmeid, edastate andmeid, lisaks sellele, teete seda kiiresti ja minimaalse energiakuluga.

Lenovo Flex 2-14               Bluetooth

WiFi

Lenovo Flex 2-14 WiFi-võrgukaart pakub traadita internetiühendust. Võite liituda oma traadita koduvõrguga või üldkasutatavate Wi-Fi pääsupunktiga.
Paljudes kohtades, nagu rongijaamad, lennujaamad, kaubanduskeskustes või kohvikutes on saadav tasuta Wi-Fi pääsupunktid. Praegu töötab mitmed sellise standardi versioone. Allolevas tekstis on näha suurem võimalik sidepidamise kiirus.
Standard g - kuni 54 Mb/s
Standard n - kuni 300 Mb/s
Standard ac - kuni 1200 Mb/s

Lenovo Flex 2-14               WiFi


Pildil kujutatud toote värv võib tegelikkuses veidi erineda ning kirjelduses sisalduv teave on üldine, mistõttu ei ole võimalik kõiki toote omadusi välja tuua. Küsimuste korral ootame Teie kõnesid numbril 615 0026 või kirjasid aadressil pood@kaup24.ee

Selle toote tellijad on ostnud ka: Lenovo Flex 2-14

Üldine informatsioon tootest: Lenovo Flex 2-14

Kauba ID: 264013
Kategooria: Sülearvutid
Kauba kaal koos pakendiga: 4 kg
Tootja kood: 59431886
Tootemark: Lenovo
Protsessori tüüp: Intel Core i3
Operatiivmälu (RAM):

RAM mälu suurus peab vastama arvuti kasutusotstarbele: Vähem kui 4 GB RAM. Selline mälumaht võimaldab täita lihtsate bürooprogrammide ülesandeid; 6 GB RAM tagab mugava töö sülearvutiga ja multimeedia kasutamise; 8 GB RAM on ideaalne konfiguratsioon kasutajatele, kes kasutavad arvutit tööks büroos ja meelelahutuseks; 12 GB RAM ja rohkem - konfiguratsioon nõudlikele kasutajatele, kes kasutavad professionaalseid pilditöötlusprogramme ja mängivad uusimaid mänge. 

4 GB
Videokaart:

Käesoleval ajal turul olevad kiibid jaotatakse integreeritud ja diskreetseteks. Integreeritud videokaart on sagedasti ühendatud protsessoriga. See tähendab, et videokaart mõjutab otseselt seadme tööd ja graafika töötlemise võimalusi. Selline videokaart sobib: kõrge kvaliteediga graafilise materjali töötlemiseks, mängude mängimiseks keskmisel või kõrgemal lahutusel ja kaadrisagedusel, teostada keerulisi videomaterjali töötlemise ülesandeid. 

Integreeritud
Op-süsteem: Windows

Ekraan

Ekraani tüüp:

Kaaludes uue arvuti ostu pöörake tähelepanu ekraani tüübile. TN tüüpi ekraanide eelis on kiire reaktsiooniaeg, aga see on väga tähtis dünaamiliste seiklusfilmide vaatamisel või mängimisel. IPS tüüpi ekraanide eelis on palu parem värvide taasesitus, parem vaatenurk nii horisontaal- kui vertikaaltasapinnas. Võrreldes TN maatritsiga tagavad IPS ekraanid parema kontrasti ning sügavama musta värvitooni. IPS ekraane kasutatakse laialdaselt video- ja graafikamaterjalidega töötamiseks ettenähtud kuvarites, samuti büroos ja mänguarvutites. Laia vaatenurga ning hea värvide taasesituse tõttu sobib suurepäraselt filmide vaatamiseks.

IPS LED multi-touch
Maksimaalne resolutsioon:

Ekraani eraldusvõime on väljendatud pikslites (punktides). Ekraani eraldusvõimet näidatakse horisontaalsete ja vertikaalsete ridade arvuga. Mida suurem on ekraani eraldusvõime, seda detailsem on pilt.

1920 x 1080 (Full HD)
Ekraani diagonaal: 14" (~36 cm)

Protsessor

Protsessor:

Protsessor on iga sülearvuti süda. See vastutab arvutusvõimsuse eest. Suuri nõudmisi mitteesitavatele tarbijatele on ette nähtud Intel Atom, Intel Celeron, Intel Pentium või AMD C-seeria protsessorid, nõudlikele - Intel Core i5, i7 või AMD A-seeria, AMD FX-seeria kiibid.

Intel Core i3
Protsessori taktsagedus:

Protsessori taktsageduse väärtust väljendatakse gigahertsides (GHz). Mida kõrgem taktsagedus, seda kiiremini täidab protsessor meie käsklused.

1.9 GHz, Dual Core
Vahemälu: 3 MB

Mälu

Mälu tüüp:

Sõltuvalt sülearvuti mudelist võite valida kahe operatiivmälu tüübi vahel – DDR3 ja DDR4. DDR3 on praegusel ajal sülearvutites kõige laialdasemalt kasutatav muutmälu tüüp. Vaid 1,5V pingel töötavad DDR3 kiibid kasutavad 40% vähem energiat. DDR4 on uuemat tüüpi muutmälu kiibid, mis toimivad vaid 1,2 V pingel. Sellest tulenevalt tarbivad DDR4 kiibid töötades 20% vähem energiat kui DDR3 kiibid. 

DDR3L
Mälupesad: 2
HDD kiirus:

Väljendab ketta plaatide pöörlemissagedust Mida suurem number, seda efektiivsem ketas.

5400 pööret/min
Kettaseade: Ei

Graafika

Videokaart:

Multimeedia sülearvutid on ette nähtud tööks pilditöötlusprogrammidega või mängudega, need on keskmise või kõrgema hinnakategooria seadmed, millede üks tähtsamaid seadmeid on videokaart.  Vastus küsimusele, milline mudel on parim, sõltub sellest, milliseid programme kasutate ning ülejäänud arvuti komponentidest ja nende võimsusest. 

Intel HD Graphics 4400
Videomälu:

Videokaardile ettenähtud mälumaht.

Kasutab arvuti põhimälu

Liidesed

Bluetooth: Jah
WLAN:

Informatsioon sülearvuti traadita side võimaluste ja standardite kohta.

802.11 b/g/n
USB:

Informatsioon USB liideste arvu kohta.

3
ExpressCard pesa: Jah, 2-in-1 (SD / MMC)

Muu info

Audio:

Arvuti helikaart võimaldab salvestada, töödelda ja taasesitada helisalvestisi. Selle arvuti komponenti nimetatakse sageli ka muusikakaardiks. Üks juhtivaid integreeritud kiipide tootjaid on „Realtek“. 

integreeritud
Hiir:

Lahendused, ette nähtud kursori juhtimiseks ekraanil. Puutetundlik kursori ekraan (touchpad) – arvuti juhtimine, puudutades sõrmega spetsiaalset puutetundlikku välja.  „TrackPoint“ näpuhiir – juhtimine väheldase, klaviatuurile monteeritud kerakesega.  

Touch Pad
Klaviatuur:

Informatsioon klaviatuurikeele versiooni kasutamisest arvutis.

Inglise keel (ENG)
Veebikaamera:

Informatsioon selle kohta, kas sülearvuti on varustatud kaameraga ja milline on selle eraldusvõime.

Jah, HD

Mõõdud

Kaal:

Toote kaal ilma lisadeta, kilogrammides.

1.89 kg
Värv:

Pakutava toote võimalikud värvid.

Must
Ei leidnud vajalikku infot? Saada päring

Sind võivad huvitada ka…

Lenovo Flex 2-14

Tagasiside tootele: Lenovo Flex 2-14

Seda kaupa saavad hinnata ainult Kaup24.ee registreerunud kauba ostjad.
Hetkel antud tootel arvustused puuduvad. Ole esimene - jäta tootele arvustus!
Toote kohta on võimalik küsimusi esitada jättes sõnum siin.

Jätka ostmist

Sülearvuti GETAC S400 G2 i5-3320M 8GB 480SSD GT730M WIN10GETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 500GB GT730M WIN10Sülearvuti GETAC S400 G2 i5-3320M 8GB 500GB GT730M WIN10GETAC S400 G2 i5-3320M 4GB 500GB GT730M WIN10GETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 480SSD GT730M WIN10GETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 240SSD GT730M WIN10GETAC S400 G2 i5-3320M 8GB 240SSD GT730M WIN10GETAC S400 G2 i5-3320M 4GB 240SSD GT730M WIN10GETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 120SSD GT730M WIN10GETAC S400 G2 i5-3320M 4GB 120SSD GT730M WIN10GETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 500GB GT730M WIN7ProSülearvuti GETAC S400 G2 i5-3320M 8GB 500GB GT730M WIN7ProGETAC S400 G2 i5-3320M 4GB 500GB GT730M WIN7ProGETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 480SSD GT730M WIN7ProSülearvuti GETAC S400 G2 i5-3320M 8GB 480SSD GT730M WIN7ProGETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 240SSD GT730M WIN7ProGETAC S400 G2 i5-3320M 8GB 240SSD GT730M WIN7ProGETAC S400 G2 i5-3320M 4GB 240SSD GT730M WIN7ProGETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 120SSD GT730M WIN7ProGETAC S400 G2 i5-3320M 4GB 120SSD GT730M WIN7ProGETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 500GB GT730M WIN10ProGETAC S400 G2 i5-3320M 4GB 500GB GT730M WIN10ProGETAC S400 G2 i5-3320M 16GB 480SSD GT730M WIN10ProSülearvuti GETAC S400 G2 i5-3320M 8GB 480SSD GT730M WIN10ProLenovo ThinkPad L490-14 (20Q5001YMH)Lenovo Legion Y530-15 (81LB003UMX)Lenovo Legion Y530-15 (81LB00A0MX)Lenovo V130-15 (81HN00PFMX)Lenovo Essential V330-15IKB (81AX0127MX)Toshiba Satellite Pro A50-EC-15H (PT5A1E-03W01NPL)Acer Aspire 5 (A515-52G-59V6)Dell Inspiron G3 3779 (3779-4831)Microsoft Surface Laptop (JKQ-00012)Microsoft Surface Laptop (JKM-00012)Microsoft Surface Laptop (JKY-00012)Microsoft Surface Laptop (JKR-00012)Dell Vostro 5581 (N3104VN5581EMEA01_1905)Acer Predator Helios 300 (NH.Q53EP.017) 32 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 2TB HDD/ Windows 10 HomeAcer Predator Helios 300 (NH.Q53EP.017) 32 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 HomeAcer Predator Helios 300 (NH.Q53EP.017) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 2TB HDD/ Windows 10 HomeAcer Predator Helios 300 (NH.Q53EP.017) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 HomeAcer Predator Helios 300 (NH.Q53EP.017) 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 2TB HDD/ Windows 10 HomeAcer Predator Helios 300 (NH.Q53EP.017) 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 HomeAcer Predator Helios 300 (NH.Q53EP.017) 32 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ Windows 10 HomeToshiba Tecra X40-E-13G (PT482E-045002PL)Lenovo V340-17IWL (81RG000DPB)Lenovo 100e (81M80017PB)Lenovo ThinkPad E495 (20NE000JPB)Lenovo ThinkPad L380 (20M7S0CF00)Fujitsu Lifebook U938 (VFY:U9380M151BPL)
Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.