HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)

Protsessori tüüp:
Kõvaketas HDD:

Kõvaketas on andmete säilitamise seade, kus kasutatakse magnetilist andmekandjat.  Kõvaketta mahtu näidatakse gigabaitides. Mida rohkem GB, seda rohkem dokumente ja faile kettale mahub.

Ei
Kõvaketas SSD:

See on flash mälutehnoloogial põhinev andmesalvestusseade. SSD kettad paistavad silma suure efektiivsusega tänu kiirele reaktsiooniajale ja sellele, et puuduvad liikuvad osad.

Ei
Disk SSD M.2 :

SSD on suure efektiivsusega, mille tagab minimaalne juurdepääsuaeg andmetele ja liikuvate osade puudumine. M.2 formaadid erinevad pikkuse poolest: Laius on alati ühesugune, st 22 mm.

Müüdud

Registreeri või logi sisse ja me anname sulle teada, kui see toode tuleb taas müüki.

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Kui teil on küsimusi, ootame alati teie kõnet +372 6150026 või e-kirja aadressil pood@kaup24.ee.

Toote kirjeldus: HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)

*DLB Trading OÜ ei vastuta toodete tarkvara ja selle muudatuste eest. 

Intel HD Graphics

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) Intel HD Graphics graafika kiibistik garanteerib parima visuaalse kogemuse fotode, filmide vaatamisel või mängides, filmide vaatamisel või mängides. Integreeritud graafika kiibistik - parim lahendus energia säästmiseks, nii et Teie sülearvuti töötab akuga kauem. Intel HD Graphics pakub kodukino pildiefekte, nii igapäevane töö või programmid pakuvad veelgi rohkem emotsioone.


13.3-tollise diagonaaliga

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) Sobiva diagonaaliga ekraan on seadme lihtsaks kasutamiseks oluline eeltingimus. Sellest parameetrist on sõltuv seadme mobiilsus ja kasutusmugavus. See väärtus on tollides (1 toll on 2,54 cm).

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)               13.3-tollise diagonaaliga

Valgustusega klaviatuur

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) Mugav töö sõltumata valgustingimustest. Valgustusega klaviatuur pakub võimalust vabalt kasutada arvutit isegi pimedas ruumis, sest valgustatud klahvid on suurepäraselt nähtavad. Rohkem mugavust töötades või veetes öid meeldivate mängude seltsis.

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)               Valgustusega klaviatuur

Puutetundlik ekraan

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) Suurepärane värvide ja detailide reprodutseerimine ja puutejuhtimine – lahendus, mis on kasulik igas olukorras. Puutetundlik ekraan lihtsustab sülearvuti igapäevast kasutamist, tagab võimaluse teha palju asju kiiremini ja mugavamalt ilma hiirt kasutades.

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)               Puutetundlik ekraan

WiFi

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) WiFi-võrgukaart pakub traadita internetiühendust. Võite liituda oma traadita koduvõrguga või üldkasutatavate Wi-Fi pääsupunktiga.
Paljudes kohtades, nagu rongijaamad, lennujaamad, kaubanduskeskustes või kohvikutes on saadav tasuta Wi-Fi pääsupunktid. Praegu töötab mitmed sellise standardi versioone. Allolevas tekstis on näha suurem võimalik sidepidamise kiirus.
Standard g - kuni 54 Mb/s
Standard n - kuni 300 Mb/s
Standard ac - kuni 1200 Mb/s

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)               WiFi

SSD M.2 512 GB ketas

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) Kaasaegne, kiire ja usaldusväärne SSD ketas pakub Teie seadmele täiendavaid eeliseid. Kui hindate välkreaktsiooni, mängides uusimaid mänge või töötades paljude failide ja programmidega korraga, siis SSD ketas on Teie jaoks. SSD tüüpi ketastega sülearvutid eristuvad vaiksema tööga ja tagavad Teie andmetele kiirema kaitse; SSD ketas on vastupidav mehaanilistele kahjustustele ja on energiasäästlik, selle tulemusena võimaldab see pikendada aku kasutusiga.

M.2 pesa - veelgi kiirem SSD ketta töö

Vaikne töö

Aku pikem kasutusiga

Vastupidavus mehaanilistele kahjustustele

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)               SSD M.2 512 GB ketas

Chiclet tüüpi klaviatuur

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) Täiuslik funktsionaalsus ja disain. Chiclet tüüpi klaviatuur - elegantne lahendus, mis pakub mugavat kirjutamist ja arvuti kasutamist, lisaks sellele, klahvide vaheliste vahede puhastamine on lihtsam kui kunagi varem. Iga klahv on üksteisest eraldatud ja asetseb ergonoomilises raamis.

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)               Chiclet tüüpi klaviatuur

USB-C

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) Jaunais savienojuma tips, tagab andmete välkkiire edastamise kuni isegi 5 Gbit/s. Filmide ja suurte failide kopeerimine võtab vaid mõni sekund! USB-C-ühendus kiirendab andmeedastust välisketastele ja -seadmetele, teenindab printereid või skännereid. See ühendus lahendab sobiva ühenduse probleemi - kahesuunaline pistik võib olla mis tahes viisil ühendatud.

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)               USB-C

USB 3.0

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) Kiire ja turvaline USB 3.0 liides pakub tavapärase USB-liidesega võrreldes kuni kümme korda kiiremat andmekopeerimist. Suured failid, fotod, filmid või dokumendid liiguvad välkkiirelt. USB 3.0 tagab usaldusväärse ühenduvuse välisseadmetega.

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)               USB 3.0

Läikiv kate

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA) Ekraani läikiv kattekiht tagab väljendusrikkaid värve, samuti suurepärase kontrasti. Sellise kattega ekraan võimaldab nautida filme ja multimeediat. Läikiv ekraan tagab seadme tõhusa ja elegantse välimuse, pakkudes samal ajal parimat kogemust filmide, fotode vaatamisel või mängides.

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)               Läikiv kate


Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Kui teil on küsimusi, ootame alati teie kõnet +372 6150026 või e-kirja aadressil pood@kaup24.ee.

Soovitame osta koos: HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)

Üldine informatsioon tootest: HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)

Kauba ID: 3159277
Kategooria: Sülearvutid
Kauba kaal koos pakendiga: 1.98 kg
Vaade: HP, Äri, HP, premium
Arvuti tüüp:

Kirjeldab seadme tüüpi.

Äri, Premium
Tootemark: HP
Protsessori tüüp: Intel Core m7
Kõvaketas HDD:

Kõvaketas on andmete säilitamise seade, kus kasutatakse magnetilist andmekandjat.  Kõvaketta mahtu näidatakse gigabaitides. Mida rohkem GB, seda rohkem dokumente ja faile kettale mahub.

Ei
Kõvaketas SSD:

See on flash mälutehnoloogial põhinev andmesalvestusseade. SSD kettad paistavad silma suure efektiivsusega tänu kiirele reaktsiooniajale ja sellele, et puuduvad liikuvad osad.

Ei
Disk SSD M.2 :

SSD on suure efektiivsusega, mille tagab minimaalne juurdepääsuaeg andmetele ja liikuvate osade puudumine. M.2 formaadid erinevad pikkuse poolest: Laius on alati ühesugune, st 22 mm.

512 GB
Operatiivmälu (RAM):

RAM mälu suurus peab vastama arvuti kasutusotstarbele: Vähem kui 4 GB RAM. Selline mälumaht võimaldab täita lihtsate bürooprogrammide ülesandeid; 6 GB RAM tagab mugava töö sülearvutiga ja multimeedia kasutamise; 8 GB RAM on ideaalne konfiguratsioon kasutajatele, kes kasutavad arvutit tööks büroos ja meelelahutuseks; 12 GB RAM ja rohkem - konfiguratsioon nõudlikele kasutajatele, kes kasutavad professionaalseid pilditöötlusprogramme ja mängivad uusimaid mänge. 

16 GB
Videokaart:

Käesoleval ajal turul olevad kiibid jaotatakse integreeritud ja diskreetseteks. Integreeritud videokaart on sagedasti ühendatud protsessoriga. See tähendab, et videokaart mõjutab otseselt seadme tööd ja graafika töötlemise võimalusi. Selline videokaart sobib: kõrge kvaliteediga graafilise materjali töötlemiseks, mängude mängimiseks keskmisel või kõrgemal lahutusel ja kaadrisagedusel, teostada keerulisi videomaterjali töötlemise ülesandeid. 

Integreeritud
Op-süsteem: Windows 10 Pro

Ekraan

Puuteekraan:

Informatsioon selle kohta, kas arvutiekraan on puutetundlik.

Jah
Ekraani tüüp:

Kaaludes uue arvuti ostu pöörake tähelepanu ekraani tüübile. TN tüüpi ekraanide eelis on kiire reaktsiooniaeg, aga see on väga tähtis dünaamiliste seiklusfilmide vaatamisel või mängimisel. IPS tüüpi ekraanide eelis on palu parem värvide taasesitus, parem vaatenurk nii horisontaal- kui vertikaaltasapinnas. Võrreldes TN maatritsiga tagavad IPS ekraanid parema kontrasti ning sügavama musta värvitooni. IPS ekraane kasutatakse laialdaselt video- ja graafikamaterjalidega töötamiseks ettenähtud kuvarites, samuti büroos ja mänguarvutites. Laia vaatenurga ning hea värvide taasesituse tõttu sobib suurepäraselt filmide vaatamiseks.

TN
Matt ekraan:

Sülearvutite ekraanid võivad olla läikiva või mati ekraanikattega. Nii ühel kui teisel ekraanitüübil on omad austajad ja vastased, samuti eelised ja puudused. Läikiv kate (glare) on sülearvutites populaarne väiksemate tootmiskulude tõttu. Neile katetele on iseloomulik peegliefekt – päikesepaistelisel ja valgel päeval peegelduvad arvuti ekraanilt seda ümbritsevad esemed. Matt pinnakate – see on täiendava polariseerutud kattega kaetud ekraan, mis kaitseb päikesekiirte peegeldumise eest. Tagab suurepärase kujutise ka tugeva valgustuse korral. Seda tüüpi kate vaevab vähem silmi ja määrdub vähem.

Ei
Ekraani sagedus (Hz):

Ühe sekundi jooksul arvutiekraanile kuvatavate kujutiste arvu väljendatakse hertsides (Hz). Värskendussagedus 60 Hz  tähendab, et kujutist ekraanil uuendatakse 60 korda sekundis. Hertside arv tähendab pildi kaadrite arvu sekundis.

60
Maksimaalne resolutsioon:

Ekraani eraldusvõime on väljendatud pikslites (punktides). Ekraani eraldusvõimet näidatakse horisontaalsete ja vertikaalsete ridade arvuga. Mida suurem on ekraani eraldusvõime, seda detailsem on pilt.

3200 x 1800
Ekraani diagonaal: 13.3" (~34 cm)

Protsessor

Protsessor:

Protsessor on iga sülearvuti süda. See vastutab arvutusvõimsuse eest. Suuri nõudmisi mitteesitavatele tarbijatele on ette nähtud Intel Atom, Intel Celeron, Intel Pentium või AMD C-seeria protsessorid, nõudlikele - Intel Core i5, i7 või AMD A-seeria, AMD FX-seeria kiibid.

Intel Core M7-6Y75
Protsessori taktsagedus:

Protsessori taktsageduse väärtust väljendatakse gigahertsides (GHz). Mida kõrgem taktsagedus, seda kiiremini täidab protsessor meie käsklused.

1.2 - 3.1 GHz
Tuumade arv (füüsilised/loogilised):

Protsessori tuumade ja lõimede arv.

2/4

Mälu

Maksimaalne RAM:

Teave, millise suurima muutmälu mahuga RAM võib arvutisse paigaldada.

16 GB
Mälu tüüp:

Sõltuvalt sülearvuti mudelist võite valida kahe operatiivmälu tüübi vahel – DDR3 ja DDR4. DDR3 on praegusel ajal sülearvutites kõige laialdasemalt kasutatav muutmälu tüüp. Vaid 1,5V pingel töötavad DDR3 kiibid kasutavad 40% vähem energiat. DDR4 on uuemat tüüpi muutmälu kiibid, mis toimivad vaid 1,2 V pingel. Sellest tulenevalt tarbivad DDR4 kiibid töötades 20% vähem energiat kui DDR3 kiibid. 

DDR3L
Mälu sagedus:

RAM mälu taktsagedus MHz.

1866 MHz
Mälupesad arv (kokku/saadaval):

Vabad mälupesad võimaldavad laiendada operatiivmälu.

0/0

Graafika

Videokaart:

Multimeedia sülearvutid on ette nähtud tööks pilditöötlusprogrammidega või mängudega, need on keskmise või kõrgema hinnakategooria seadmed, millede üks tähtsamaid seadmeid on videokaart.  Vastus küsimusele, milline mudel on parim, sõltub sellest, milliseid programme kasutate ning ülejäänud arvuti komponentidest ja nende võimsusest. 

Intel HD
Videomälu:

Videokaardile ettenähtud mälumaht.

1.7 GB

Liidesed

WLAN:

Informatsioon sülearvuti traadita side võimaluste ja standardite kohta.

WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
HDMI:

HDMI (High Definition Multimedia Interface) see on liides, mis tagab pakkimata standardse, kõrgema ja kõrgeima kvaliteediga signaali edastamise. HDMI liidese eelis on üks kaabel (mitme asemel) ning andmete edastamine digitelerile. 

Yra
USB:

Informatsioon USB liideste arvu kohta.

3
USB 2.0: Ei
USB 3.0:

Uus USB 3.0 spetsifikatsiooniga ühilduv seade saavutab 5 Gbit/s (640 MB/s) edastuskiiruse. See on 10 korda rohkem kui USB 2.0, mille andmeedastuskiirus - 480Mbit/s (42MB/s). USB 3.0 liidest tähistatakse sinise värviga.

2
USB-C:

Uus USB standard tagab andmete edastamise kiiruse kuni 10 Gbit/s. See on kaks korda suurem kui USB 3.0. Lisaks sellele võimaldab see standard saata 4K kvaliteediga videot kiirusega 30 kaadrit sekundis. USB Type-C liides on kahepoolne, aga see tähendab, et lõpuks on lahendatud sobiva liidese leidmise probleem.

1
Muud ühendused :

Liidesed, ette nähtud täiendavate lisade ühendamiseks arvutiga. Numbrilised väärtused teavitavad liideste tehnoloogiast ja konstruktsioonist.

Jungiamoji jungtis

Muu info

Optiline draiv:

Informatsioon integreeritud optilise seadme kohta. 

Pole täpsustatud
Audio:

Arvuti helikaart võimaldab salvestada, töödelda ja taasesitada helisalvestisi. Selle arvuti komponenti nimetatakse sageli ka muusikakaardiks. Üks juhtivaid integreeritud kiipide tootjaid on „Realtek“. 

HD Audio, stereokõlarid, Bang & Olufsen
Klaviatuur:

Informatsioon klaviatuurikeele versiooni kasutamisest arvutis.

„Chiclet“ tüüpi klaviatuur, Veekindel klaviatuur
Klaviatuuri valgustus:

Informatsioon klaviatuurikeele versiooni kasutamisest arvutis.

Jah
Veebikaamera:

Informatsioon selle kohta, kas sülearvuti on varustatud kaameraga ja milline on selle eraldusvõime.

Yra

Mõõdud

Laius:

Sülearvuti laius lisadeta, juhtmeteta ja täiendavate seadmeteta. Näidatakse sentimeetrites. 

21 cm
Kõrgus:

Toote kõrgus sentimeetrites. Näidatakse suletud sülearvuti kõrgus.

1.57 cm
Pikkus:

Sülearvuti pikkus lisadeta, juhtmeteta ja täiendavate seadmeteta. Näidatakse sentimeetrites.

3.1 cm
Kaal:

Toote kaal ilma lisadeta, kilogrammides.

1.16 kg
Toetatavad tehnoloogiad:

Sülearvutisse integreeritud tehnoloogiad. 

Intel WiDi, Energy Star, Intel Hyper Threading, Enhanced Intel SpeedStep, Intel vPro, NFC
Turvalisus:

Turvalahenduste tüübid sanktsioneerimata juurdepääsu vältimiseks arvutile.

kasutaja parool, TPM moodul, sõrmejäljelugeja, kõvaketta parool, Intel os guard
Lisatud tarvikud:

Täiendavad lisad, mis tootja annab koos tootega.

toide + kaabel

Teisi huvitasid ka tooted

HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)

Tagasiside tootele: HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)

Seda kaupa saavad hinnata ainult Kaup24.ee registreerunud kauba ostjad.
Hetkel antud tootel arvustused puuduvad. Ole esimene - jäta tootele arvustus!
HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)

Küsimused ja vastused toote kohta: HP EliteBook 1030 G1 (X2F04EA)

Siin saate esitada küsimusi selle toote ostnud ostjatele võ Kaup24.ee konsultantidele.

Arvamusi ja kommentaare jätavad Kaup24.ee külastajad. Arvamusi ja kommentaare ei toimetata ega kontrollita. Arvamused, kommentaarid ja nõuanded ei pruugi ühtida Kaup24.ee arvamusega. Kaup24.ee ei vastuta nende sisu eest.

Valige teema
Sisestada küsimus
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki
Selle toote kohta pole veel ühtegi küsimust. Küsige oma küsimus

Jätka ostmist

Dream Machines RG2060-15PL40 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines RG2060-15PL40 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines RG2060-15PL40 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines RG2060-15PL40 16 GB RAM/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL40 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL40 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL40 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL40 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL40 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL40 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL40 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL40 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL40 16 GB RAM/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL40 16 GB RAM/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL40 8 GB RAM/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL40 8 GB RAM/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL40 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL40 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL40 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL40 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL40 16 GB RAM/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL45 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL45 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL45 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL45 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL45 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL45 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL45 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL45 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL45 16 GB RAM/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL45 16 GB RAM/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL45 8 GB RAM/ 480 GB SSD/ Windows 10 HomeDream Machines G1660Ti-15PL45 8 GB RAM/ 480 GB SSD/ Windows 10 ProDream Machines G1660Ti-15PL45 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL45 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL45 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL45 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/Dream Machines G1660Ti-15PL45 16 GB RAM/ 480 GB SSD/HP Omen X 2s 15-dg0004nw (6WT45EA)HP OMEN X 2s (6WQ73EA)HP OMEN X 2s (6WM40EA)HP Omen X 2s 15-dg0011nw (7QC51EA)Acer TravelMate X3 (NX.VHJEP.023_1TB)Lenovo C340-14API (81N6004DPB)Asus Pro P5440FF (P5440FF-BM0029R)Dream Machines RG2060-15PL40HP ProBook 450 G6 (6QJ33UT#ABA)Dream Machines G1650-15PL40Dream Machines G1660Ti-15PL45Dream Machines G1660Ti-15PL40
Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.