• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Väline kõvaketas WD My Book 3.5'', 4TB, USB 3.0, must

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

  • Производитель: WD (Western Digital)
  • Буфер: 8 МБ
  • Väline andmeedastuskiirus: 5 Gb/s
  • Вес: 0.89 г
  • Размер: 4.9 x 13.9 x 17.1 cm г

Описание

Väline kõvaketas WD My Book 3.5'', 4TB, USB 3.0, must

USB 3.0 ja USB 2.0 ühilduvus.

Selle kõvakettaga saate juurdepääsu USB 2.0 portile ja tunda ultra kiiret USB 3.0 porti, niipea kui olete valmis astuma sammu uude põlvkonda.

Kuni 3 korda kiirem andmeside

Pärast ühendamist USB 3.0 ühendusega, MyBook salvestab ja liigutab faile välkkiirelt. Võrreldes USB 2.0 andmeedastuskiirusega on 3 korda kiirem. 

WD SmartWare tarkvara

WD SmartWare - kasutades seda tarkvara, saate dokumendi taastamise funktsiooni veelgi lihtsamini kasutada, sest kõike kuvatakse vaates. Te teate, et teie andmed on ohutult hoitud.

Automaatne faili taastamise tarkvara

Faili taastamise tarkvara sisuliselt on see, et teil on alati loodud teine koopia oma dokumentidest. See funktsioon töötab pidevalt "vaikses" režiimis, mis aitab hoida teie andmeid, kasutades minimaalset ressursse. Salvestamisel ja andmete muutmisel tehakse alati varukoopiad.

Parooli kaitse

WD Security aitab ette valmistada parooli kaitse ja riistvara krüpteerimise selleks, et kaitsta tundmatute kasutajate juurdepääsu oma süsteemile.

WD Drive töövahendid

Registreerige oma seade ning määrake asjakohased turvaseaded, diagnostika programmid ja saate teha palju muud kasulikke töid WD Drive tööriistadega.

WD kvaliteet sees ja väljas

Western Digital teab, kui tähtsad on teie andmed. Seega antud kõvakettale lõi firma kõrgeima tagatud vastupidavuse ja pikaajalise usaldusväärsuse. Ja muidugi ärge unustage kõvaketta välisosa, mille jõulise eesriide taga on kohandatud ilu ja disainilahenduste kaitse.

*kõik 3.5" suurusega välised kõvakettad kasutavad välist toiteallikat (võimublokk kaasas)

Märkus: Üks gigabait (1 GB) 10 9 = 1000000000 baiti ( 10 astmes 9 ). Arvuti operatsioonisüsteemi kõvaketas käivitub kasutades näiteks valemit 1 GB 2 30 = 1073741824 baiti (1GB astmes 2 tõstes 30). Nii et kogu kättesaadav ketta maht võib varieeruda sõltuvalt sellest, millised on ümbritsevad tingimused ja on üldiselt 5-10% madalam kui kauba kirjelduses.


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook