• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Kõrvaklapid Beats by Dr. Dre Powerbeats 2 Wireless (Active Collection), kollane

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Описание

Kõrvaklapid Beats by Dr. Dre Powerbeats 2 Wireless (Active Collection), kollane​

Tuntud muusiku ja produtsendi Dr. Dre ning plaadifirma Geffen A&M Records juhi Jimmy Lovine poolt loodud Beats on vaid mõne aastaga saavutanud kultusbrändi staatuse ja nende poolt toodetud kõrvaklapid on muutunud staatusesümboliks. Kõrvaklappide eesmärgiks on pakkuda tõetruud helikvaliteeti - edastada heli just sellisena nagu artist stuudios seda luues on ette näinud.

Kõrvaklapid Beats By Dr. Dre Powerbeats 2 Wireless on varustatud traadita RemoteTalk funktsiooniga, mis annab teile võimaluse kuulata muusikat ja kogeda põnevust. Tootjad on palju vaeva näinud, mis tähendab, et need kõrvaklapid vastavad ka kõige nõudlikumatele muusikasõpradele, kes kuulavad ka sportides muusikat. Viimase 30 aasta jooksul on palju arendatud, nende toodetel on kvaliteetsed heli kaablid, kodukino kõlarid ja kõrvaklapid. Nüüd on neil hea meel tutvustada teile kõige uusimaid kõrvaklappe, millel on aluseks pikaajalised kogemused, uued tehnoloogiad ja unikaalne disain. Neid kõrvaklappe kannavad kõik suured muusika austajad. Samuti näeb ettevõte vaeva selle nimel, et käija kaasas kaasaegse digitaalse audio tehnoloogiatega, avastada muusikalisuse täpsuse, hääle esituse loomulikkuse ja subwooferi võimu. Toode kaalub 24 grammi, millega on mugav sportida või tantsida. 

Omadused:

Juhtmevaba

Sportides on väga oluline, et kõrvalised asjad ei takistaks liikumist. See on see, mida pakub Powerbeats 2 Wireless. Vaatamata sellele, et kõrvaklapid on kompaktsed ja väga kerged, neil on ka sisseehitatud aku ja nad on juhtmevabad.

Võimas ja kvaliteetne heli​

Kõrvaklappide ja magnetvälja tehnoloogia on projekteeritud nii, et kui mängida muusikat maksimaalse heliga ei esine moonutusi, nii saab muusikast kuulda iga nooti. Beats By Dr. Dre kõrvaklapid on mõeldud kuulama lemmikmuusikat, et tunda emotsioone.

Veele ja higile vastupidav disain

Kõrvaklappide kujundus on loodud nii, et võttes arvesse nõudeid sportlastel. Kõrvaklapid on ka vee ja higi vastu kaitstud. Aluspind valmistatud libisemisvastasest kattest, et ei peaks libisema kõrvadest ära.

Kuulake, mida te ei ole enne kuulanud

Ultra-kiire reaktsiooniaeg võimaldab kõlaritel helisid äärmise täpsusega esitada. Nende kõrvaklappidega kogetakse kõike, mida saab edasi anda kaasaegse digitaalse audio tehnoloogiaga, samuti avastada muusikaline täpsus, hääle esituse loomulikkus ja subwooferi võim.

Информация

  • ID товара: 625354
  • Категория: Kõrvaklapid, mikrofonid
  • Вес товара с упаковкой: 0.4000 kg
  • Цвета: Желтый

Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

8 000 м2

Современный центральный склад площадью 8 000 м2

359

В данный момент покупки делают 359 человек, и Вы являетесь первым в очереди :)

280 586

На нашем складе имеется 280 586 товаров.
Facebook