• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

--

Диагональ:21.5" (~55 cm)
Разрешение:1920 x 1080
Тип экрана:TFT LCD, LED
Более подробная информация

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

Общая информация
ID товара: 40682
Категория: Monitorid
Вес товара с упаковкой: 5.0000 kg кг
Диагональ: 21.5" (~55 cm)
Разрешение: 1920 x 1080
Разъемы: VGA, DVI-D
Производитель: Philips
Встроенные колонки: Да
Цифровой тюнер: Нет
Экран
Тип экрана: TFT LCD, LED
Технология экрана: TN
Контраст: 10M:1 (10 000 000:1)
Яркость: 250 cd/m²
Soovitatav resolutsioon: 1920 x 1080
Время отклика: 5 мс
Угол обзора: 170°/160°
Соотношение экрана: 16:9
Pikslid: 0,248 мм
Другая информация
Paigaldustüüp: Vesa 100
Вертикальный поворот: -
Регулировка высоты: -
Мощьность колонок: 2x2W
Kaasas olevad kaablid: Toitejuhe, VGA kaabel
Цвета: Черный
Размер: 38.8 x 51.4 x 2.13 cm
Вес: 3.34 г
Energiatarve: 19 / 0,5 (töö / sleep) W

Описание

PHILIPS 226V4LAB 21.5"

Nautige erksaid LED-pilte selle atraktiivse ja läikiva disainiga ekraani abil. Tarkvaraga SmartControl Lite varustatud ekraan on suurepärane valik!


LED-tehnoloogia
Valged LED-lambid on toekad seadmed, mis saavutavad täieliku valguse ja püsiva heleduse kiiremini, muutes seeläbi käivitusaja lühemaks. LED-lambid ei sisalda elavhõbedat, mistõttu on nende ringlussevõtmine ja kasutusest kõrvaldamine keskkonnasäästlikum. LED-lambid võimaldavad paremini reguleerida LCD-taustvalguse hämardamist ning tulemuseks on suurepärane kontrastsus. Samuti on LED-lampidel tänu kogu ekraani ühtlasele heledusele ülihead värvid.

SmartControl Lite
SmartControl Lite on järgmise põlvkonna 3D märgiline toode, mis põhineb GUI ekraani
kontrollimise tarkvaral. See võimaldab kasutajal hiire abil täiustada enamikku ekraani parameetritest, näiteks värvi, heledust, ekraani kalibreerimist ning multimeediume ja ID haldust.

SmartContrast
SmartContrast on Philipsi tehnoloogia, millega analüüsitakse esitatavat sisu, kohandatakse automaatselt värve ja kontrollitakse taustvalguse intensiivsust, ikka selleks, et dünaamiliselt täiustada kontraste võimalikult heade digitaalsete kujundite ja videote esitamiseks või mängude mängimiseks, kus on esindatud tumedad toonid. Kui valite ökorežiimi, kohandatakse kontraste ja täiustatakse taustvalgust, et saavutada igapäevastest kontorirakendustest parim kuva ja tagatakse väiksem energiatarbimine.

16 : 9 täis-HD
Full HD ekraani lahutusvõime on laiekraani korral 1920 x 1080p. See on HD-allikate kõrgeim lahutusvõime ja tagab parima võimaliku pildikvaliteedi. See on kindel tulevikutehnoloogia, kuna toetab 1080p signaale kõigist allikatest, sealhulgas uusimatest nagu Blu-Ray ning täiustatud HD mängukonsoolid. Signaalitöötlust on mitmekülgselt täiustatud, et see toetaks seda tunduvalt kõrgemat signaali kvaliteeti ja lahutusvõimet. Selle tulemuseks on säravad võbelusevabad täiskaadrilaotusega pildid, mis on ülieredad ja -värvilised

Ei sisalda elavhõbedat
Philipsi LED-taustvalgusega ekraanides ei ole elavhõbedat - ühte kõike mürgisemat looduses esinevat ainet, mis mõjutab inimesi ja loomi. See võimaldab pilti kuvada loodussäästlikult kogu toote eluea vältel alates tootmisest kuni selle kasutusest kõrvaldamiseni välja.

Energy Star 5.0
Energy Star on USA keskkonnakaitseameti EPA sponsoreeritud energiatõhususe programm, mille on kasutusele võtnud ka paljud teised riigid. Energy Star sertifikaat tagab, et ostetud toode vastab kõige uuematele energiatõhususe normidele ja töötab maksimaalselt energiatõhusalt kõigil töörežiimidel. Philipsi uutel ekraanidel on Energy Star 5.0 sertifikaat ning nad vastavad sellele või saavutavad isegi sellest paremad tulemused. Näiteks puhkerežiimil näeb Energy Star 5.0 ette alla 1 vati energia kasutamise, samal ajal kui Philipsi ekraanid tarbivad vähem kui 0,5 vatti energiat. Lisateave on saadaval veebilehel www.energystar.gov.

 


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook