• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Погремушка \Утка\""

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Описание

Kõristi part „Medinis Arkliukas"

Seda keskonnasõbralikku puust mänguasja on kerge hoida ka kõige väiksemate kätega. Sobilik imikutele alates 3ndast elukuust.

See on ideaalne esimene mänguasi, toetamaks laste emotsionaalset ja sotsiaalset arengut ning aidates omandada teadmisi. Heli ja liikumise kogemine, aitavad kaasa nii lapse aju kui ka füüsise arengule, ning pakuvad palju rõõmu.

Puidust kõristid on valmistatud orgaanilisest kase ja jalaka puidust. Nad on sitked, vastupidavad ja ohutud teie lapsele ja keskkonnale. Puidust mänguasjade pinnal levivad bakterid palju vähem kui näiteks plastikul. Kõristid ei ole värvitud, vaid on immutatud linaõliga, mis on sobilik suhu panemiseks ja närimiseks.

Suurus: 9x9x1 cm. (pikkus x kõrgus x laius). Pakendatud pappkarpi.

Valmistatud Leedus.

Medinis arkliukas - suurima valikuga puidust mänguasjade tootja Leedu turul, kes hoolib loodusest ja laste tervisest ning paneb põhirõhu sellele, kuidas tooted on valmisatud. Oluline on, et see oleks ohutu lastele ja keskkonnale. Iga Medinis arkliukas mänguasi mitte ainult ei rõõmusta last, vaid ka õpetab, arendab ja edendab teadmisi seoses ümbritseva maailma ja iseendaga.

Информация


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook