• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Телевизор Televiisor LG OLED55E6V

Технология:OLED
Разрешение:3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Smart TV:Да
Более подробная информация

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

Общая информация
ID товара: 703206
Категория: Telerid
Вес товара с упаковкой: 19.0000 kg кг
Производитель: LG
Технология: OLED
Разрешение: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Smart TV: Да
3D экран: Да
Изогнутый: Нет
Диагональ: 55" (~140 см)
Цвета: Серебристый
Размеры без подставки: 123.7 x 76.7 x 5.7
Размеры c подставкой: 123.7 x 76.7 x 17.5 см
Вес: 17.1
Вес вместе с подставкой: 18.5 кг
Характеристики экрана
Частота кадров: Tik LCD
Звук
Колонки: 40W
Воспроизведение аудио: Низкочастотные
Разъемы
Соединительные разъемы: USB x 3
Функции
Интернет-ТВ: Да
Функции Smart TV: Экономие электроэнергии
WiFi: Да
дополнительная информация
Крепление VESA : Vesa 400 x 200
В комплекте: 2x 3D prillid, Magic kaugjuhtimispult, jalad, toitejuhe

Описание

*******************************************************************************************************************

See teler sobib:

  • Ühildub  VESA seadmetega

*******************************************************************************************************************

4K OLED TV tutvustus

Uue põlvkonna TV tehnoloogia - OLED TV. 4K pilt on kvaliteedistandardi järgmine põlvkond Smart TV omadustest ja kaasaegsest disainist, mis kujutab endast tehnoloogia eksperti.

Kujutis klaas

Esmakordselt väga õhuke OLED ekraan on kleebitud läbipaistvale klaasplaadile. Nüüd on muljetavaldav LG OLED TV disain täielikult kooskõlastatud video kvaliteeteediga.

Vertikaalne kõlar

LG-le iseloomulikku stiili OLED teler on varustatud äärmiselt elegantse toega, milles on vertikaalne kõlar. Vertikaalse kõlari heli on mõeldud otseliikumiseks kõrva, nii et see on täiuslik. Naudi rikkalikku ja sügavat heli

OLED HDR

LG OLED TV iseloomulik stiil, võimaldab näha tähist ööd - tähed on selgelt nähtavad, erinevalt vedelkristallrühm TVdest. Nad on selgelt nähtav OLED HDR tehnoloogia abil, mis on täielikult kooskõlas Dolby Vision ja Ultra HD Premiumiga. LG iseloomulik stiil OLED TV suudab kuvada 20 heleduse intervalliga, nii et iga detail on nähtav nii tume kui hele.

Dolby Vision - miks see tehnoloogia?

LG OLED HDR tehnoloogia ühildub Dolby Visioniga, mille pildid muutuvad heledamaks ja heledamaks, on suurema kontrastiga ja muljetavaldavalt on paranenud värviedastus. Üha rohkem filme on kohandatud Dolby Visionile, võite olla kindel, et näed telekast seda, mida algselt loodi.

ULTRA HD PREMIUM
Uus standard TV definitsioonis

Mitte kõik 4K TV pole samad. Sertifitseeritud ULTRA HD PREMIUM tagab, et teleka video ja heli kvaliteet vastaks kõrgeimatele standarditele. OLED TV toob ideaalselt seda tehnoloogiat esile, nii et see on parim Ultra HD Premium videode vaatamiseks.

Sest musta tooniga tunned universumi võlu

LG OLED TV, mis kuvab tumedamat musta tooni,  NASA UHD telekanali vaatamiseks on see ideaalne, vaatajad kogevad kosmoses viibimise tunnet.

Automaatsed pikslid

Need pikslid on nagu elusorganismid, lülituvad sisse ja välja automaatselt - seega kuvatakse täiuslik must värv mis loob ideaalsed värvid. Taustavalguse paneel ei ole enam vajalik, sest minimalistliku disainiga LG OLED TV tõstab esile muljetavaldava välimuse.LG iseloomulik stiil OLED TV aktiveeritakse automaatselt pikslid täiuslikuks.

Lõputu kontrast

Tähed säravad kõige ilusamini mustas taevas. Seda tüüpi must värv, mis iseloomustab lõputust, kuid milles näed ühtset stiili LG OLED TV, pikslid lülituvad ise välja.

Täiuslik värv

Laiendatud värvigamma iseloomustab LG OLED TV stiili, mis loob ekraanile miljardeid elutruid värve täielikult mustal taustal. Lase elavatel ja tõetruudel värvidel maalida meistriteoseid.

LG OLED TV isikupärane stiil on ideaalne Netflix vaatamiseks

LG OLED TV võimaldab vaadata  kvaliteetselt Netflix 4K sisu, kasutades Samsungi auhinna võitnud webOs TV-d, mida saab targalt juhtida.

WebOS 3,0 1

Süsteem  webOs 3,0 LG SUPER UHD TV webOs lihtsus ja kasutusmugavus tõstab meelelahutuse uuele tasemel. Ainult üks eesmärk - teha teleka vaatamine võimalikult lihtsaks, et vaadaata huvitavat sisu.

Magic Zoom

Kasutades Magic Zoomi saab suumida otse ekraanil vaadatavat pilti. Vajutades serveri suuminupu, mis suurendada, et paljastada detaile.

Magic Mobiilne Connection

Magic Mobiilne Connection, vaataja saab nutitelefoni sisu kergesti näha telekast. Kasutades ainult Wi-Fi ühendust,  saab kasutada suurel ekraanil muusika ja video seadmeid.

Magic kaugjuhtimispult

Kasutades Magic puldil liikumis ja häälkäskluse käske saab hallata kõiki oma TVle  seatud ülesandeid. Hallata kogu meelelahutust - mugavamat kaugjuhtimispulti ei ole olemas. Puldi otsimiseks kulub vähem aega, mis jätab  rohkem aega, et head meelelahutust nautida.


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook